CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIELORDI magnetický rotoped

0x
 
Kód zboží:104110039
Výrobce:Spokey - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:4 974 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

LORDI magnetický rotoped

Magnetický rotoped Spokey LORDI:
•technologie OPTIMIZED POWER, díky které 5 kg setrvačník pracuje stejně jako setrvačník o váze 7 kg
•vybaven velkým monitorem s místem pro telefon či tablet, díky čemuž můžete během cvičení poslouchat vaši oblíbenou hudbu nebo sledovat filmy
•má nastavitelné sedadlo, které můžete přizpůsobit vaší výšce!

Hledáte řešení, díky kterému se vaše tréninky stanou potěšením? Magnetický rotoped Spokey LORDI je skvělou volbou pro ty, kteří ocení ticho a pohodlí domova během tréninku!

Perfektní vybavení pro domácí trénink

Díky magnetickému rotopedu LORDI si zamilujete kardio tréninky doma! Na rotopedu můžou cvičit všichni členové rodiny, díky výškově regulovatelnému sedadlu, si každý může rotoped přizpůsobit dle svých potřeb. Větší rozměry rotopedu LORDI zajišťují, že stroj je velmi stabilní a bezpečný. Cvičení na rotopedu má spoustu výhod – je to bezpečný a ověřený způsob, jak posílit svaly, zlepšit kondici nebo shodit přebytečné kilogramy. A co víc, rotoped pracuje tiše, takže během tréninku nerušíte nikoho ve svém okolí.

Technologie, které učiní váš trénink příjemnějším

Magnetický rotoped Spokey LORDI je vybaven 5 kg setrvačníkem a technologii OPTIMIZED POWER, která umožňuje dosažení stejných tréninkových výsledků, jako rotoped se setrvačníkem o hmotnosti 7 kg. Bez ohledu na to, zda teprve se sportem začínáte nebo jste již zkušeným sportovcem, nastavením plynulého 8-mi stupňového odporu si každý může přizpůsobit trénink dle svých možností a očekávání. Aktuální výsledky svého tréninku můžete sledovat na displeji, který zobrazuje čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie a srdeční tep. Senzory pro měření srdečního tepu jsou umístěny na rukojetích. Pedály mají protiskluzovou strukturu a pro ještě větší bezpečnost jsme použili upevňovací pásky, které udržují chodidlo ve stabilní poloze.

Magnetický rotoped LORDI vám dává možnost trénovat kdykoliv chcete – ve vámi zvolenou dobu, a především bez ohledu na počasí! Je to ověřená a bezpečná alternativa venkovních tréninku.

Použité technologie

SENSE-I – bezpečný trénink s kontrolu srdečního tepu

TOTAL WORK – moderní konstrukce a použitá technologie zvyšují účinnost setrvačníku

DARK LINE – Řada fitness strojů v tmavých odstínech. Dominantní černé a grafitové tóny dodají vaší domácí posilovně elegantní, tlumený vzhled. Červené zvýraznění dodává zařízení individuální charakter.

Parametry:
typ: vertikální rotoped
setrvačník: 5 kg / 7 kg (OPTIMIZED POWER technology)
odpor: 8 stupňů, manuální regulace
velký displej s prostorem na telefon nebo tablet
funkce: scan, čas, vzdálenost, rychlost, kalorie, celkový vzdálenost, puls
vysoce kvalitní klika (3 části)
regulace sedadla: vertikální
nastavitelná výška sedadla: 73–87 cm
rozměr: 90 x 50 x 122 cm
snímače tepové frekvence: ano
maximální hmotnost uživatele: 110 kg
záruka: 2 rokyV této kategorii výrobků také nabízíme:

Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna