CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEEnergen 2GF1 carbo gel 56 ml

0x
E
Q
R
X
V
K
 
Kód zboží:17114041
Výrobce:Volchem - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:59 Kč vč. DPH
 
citron
cola
Doporučujeme alternativy:


Energen gel 30 ml
klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Energen 2GF1 carbo gel 56 ml

Energen 2G1F je inovativní energetický gel, který je formulován s jedinečnou směsí glukózy a fruktózy v poměru 2:1. Každý sáček o objemu 56 ml poskytuje 50 g přírodních sacharidů, což nabízí rychlý a trvalý zdroj energie během aerobních fyzických aktivit.

Množství sacharidů, které je třeba konzumovat, závisí na intenzitě a délce fyzické aktivity, stejně jako na individuálních vlastnostech sportovce, jako je tělesná hmotnost, úroveň tréninku a metabolismus. Obecně se však doporučuje konzumovat 30 až 60 gramů sacharidů každou hodinu během vytrvalostní zátěže.

Příjem sacharidů je nezbytný pro poskytnutí hlavního zdroje energie potřebné v případě intenzivních a dlouhodobých fyzických aktivit. Sacharidy jsou v těle přeměňovány na glukózu, která je poté využívána jako palivo pro svaly během cvičení.

Hlavní vlastnosti:

50 g: jedinečná formule na trhu, optimalizovaná pro rychlou absorpci přírodních sacharidů.
2:1 je poměr glukózy k fruktóze. Tento poměr umožňuje vyšší příjem sacharidů během cvičení při zachování optimální intestinální absorpce a chuti.
Obsahuje sodík a draslík k podpoře hydratace a udržení rovnováhy elektrolytů.
K dispozici ve třech lahodných příchutích: pomeranč, citron a kola.
Bez umělých sladidel.
Vhodné pro vysoce energetické aerobní aktivity.
Složení:
Složení: kukuřičný maltodextrin, voda, fruktóza, regulátory kyselosti: kyselina citronová E330 – citronan sodný E331iii, konzervant: sorban draselný E202, antioxidant kyselina L-askorbová (vitamín C) E300, aroma, pomerančová šťáva, barvivo (beta-karoten) E160a.

Neobsahuje: tuky, umělá sladidla, polyoly, laktózu, zdroje lepku
Dávkování:
1–3 sáčky (= přibližně 50–150 g sacharidů 2:1) denně v závislosti na energetických potřebách a fyzické aktivitě. Skladování: Skladujte v suchu do 25°C mimo dosah slunečního záření. Nevystavujte vlhkosti a mrazu. Upozornění: Není vhodný pro děti, mládež, těhotné a kojící ženy. Nejedná se o náhradu pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučené dávkování.

Měrná cena: 59 Kč vč. DPH / 100mlVýrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna