CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEEnergen gel 40 ml NEW

0x
E
Q
R
X
V
K
 
Kód zboží:17114025
Výrobce:Volchem - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:39 Kč vč. DPH

Tento výrobek najdete také ve výprodeji za 28 Kč ! Klikněte zde »
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Energen gel 40 ml NEW

ENERGEN ® 40 ml, tekutý koncentrát z kukuřičného maltodextrinu, je určen k rychlému dodávání energie během i po sportu.

Energen je koncentrát tekutého maltodextrinu určený k rychlému dodávání energie během vysoké fyzické aktivity a k obnově svalových glykogenových zásob. Energen 40 ml, kromě cukrů, které zajišťují okamžitou a stálou dodávku energie, obsahuje také látky, které zabraňují tvorbě kyseliny mléčné a působí proti nástupu únavy a svalových křečí.

Maltodextrin Energen 40 ml je díky svému vynikajícímu osmotickému profilu schopen efektivně poskytovat velké množství energie s minimální osmolaritou (tj. větší hydratace), což ho činí ideálním pro aerobní sporty, jako je běh, lyžování nebo cyklistika.
Složení:
voda, kukuřičný maltodextrin, fruktóza, regulátory kyselosti: kyselina citronová E330-citrát sodný E331iii; přírodní citronová příchuť, citronová šťáva, konzervační látky: sorbát draselný E202-benzoát sodný E211. Neobsahuje tuky, umělá sladidla, polyalkoholy, zdroje lepku.
Průměrné nutriční informace ve 100 ml výrobku:
Energetická hodnota660 kJ
Sacharidy - uhlohydráty37.5 g
Sůl0.29 g
Z toho cukry7.25 g
Energetická hodnota155 kCal
Vitamíny a minerály ve 100 ml výrobku:
Sodík115 mg
Obsah ostatních účinných látek ve 100 ml výrobku:
Dextrosa7250 mg
Maltodextrin32750 mg
Potasium31.25 mg
Dávkování:
3 sáčky denně
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna