CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIESport jelly bar 30 g ultra energy

0x
E
B
S
N
R
 
Kód zboží:54112009
Výrobce:Penco - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:24 Kč vč. DPH

Tento výrobek najdete také ve výprodeji za 18 Kč ! Klikněte zde »
 
višeň
zelené jablko
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Sport jelly bar 30 g ultra energy fruit jelly

Penco® Sport JellyBar je ovocné želé pro sportovce s 50 % obsahem ovoce, s Palatinosou a minerály. Doporučujeme před a během výkonu jako skvělou alternativu k energetickým gelům a tyčinkám.

HLAVNÍ VÝHODY PENCO SPORT JELLYBAR:

1.50% ovoce
2.15 % isomaltulosy (Palatinose TM)
3.Speciální kombinace jednoduchých a komplexních sacharidů
4.Obohaceno draslíkem, který podporuje normální činnost svalů a nervů
5.Bez konzervantů a umělých barviv
6.Bez lepku
7.Vhodné i pro vegany (neobsahuje želatinu)

PROČ POUŽÍVAT PENCO SPORT JELLYBAR?

Penco® Sport JellyBar slouží jako rychle dostupný a lehce stravitelný zdroj energie pro podání dobrého výkonu v tréninku nebo závodě.. 40% energie dodává ve formě komplexních sacharidů (maltodextrinů) a 60% pochází z jednoduchých cukrů. Penco® Sport JellyBar je skvělá alternativa k energy gelům a ocení jí i malí sportovci, pro které energy gely nejsou ještě vhodné.

Penco® Sport JellyBar obsahuje navíc unikátní disacharid isomaltulosu ( Palatinosu TM ) pro postupné uvolňování energie během déletrvajících sportovních výkonů. . Isomaltulosa se v těle metabolizuje pomaleji bez výrazného zvýšení glukózy v krvi. Svalům a mozku poskytuje stejné množství energie jako třtinový a řepný cukr, ale v delším časovém intervalu.

Jako vhodnou ovocnou složkujsme zvolili směs jablka a broskve, které patří mezi druhy ovoce s nízkým glykemickým indexem. Podobně jako Palatinosa zvyšují hladinu cukru v krvi pomaleji a tělo zůstane déle zasycené.Jablka obsahují kromě draslíku také vápník a hořčík.

Penco® Sport JellyBar je obohacen minerálními látkami sodíkem a draslíkem, které se při fyzické zátěži ve větší míře ztrácejí potem. Doplňování draslíku je důležité zejména pro správnou nervosvalovou činnost. Draslík také přispívá také k udržení normálního krevního tlaku.

Penco® Sport Jelly Bar může být po ruce vždy, když je potřeba dodat energii pro maximální výkon.
Složení:
ovocná složka 50% (jablko, broskev, cukr), glukózový sirup, maltodextrin, isomaltulóza* (Palatinose TM) 15%, cukr, želírující látka: pektiny, kyselina: kyselina citronová, regulátor kyselosti: citrany draselné a citrany sodné, aroma, barvivo: měďnaté komplexy chlorofylinů. * Isomaltulóza je zdrojem glukózy a fruktózy.plodů.
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1396 kJ
Sacharidy - uhlohydráty75 g
Sůl0.34 g
Tuky0.1 g
Z toho cukry39 g
Bílkoviny - proteiny0.1 g
Energetická hodnota333 kCal
Vitamíny a minerály ve 100 ml výrobku:
Draslík300 mg
Sodík135 mg
Dávkování:
5-10 min před výkonem se používá 1 želé tyčinka, během výkonu každých 30 min nebo podle potřeby další tyčinka. Každá dávka se zapije vodou nebo hypotonickým nápojem. Doporučená denní dávka je 5 tyčinek.

Měrná cena: 0 Kč vč. DPH / 100g

V této kategorii výrobků také nabízíme:


Competition bar 30g gluten free

Vooma 1 race fuel bar 25g

Sport Power Energy Snack Bar s kofeinem 45g

Oat King energy bar black series 95 g
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna