CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIECarb Killa Go Nuts 40g salted peanut

0x
B
S
D
N
 
Kód zboží:34011111
Výrobce:Grenade
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena43 Kč
Sleva:9%
Cena:39 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Carb Killa Go Nuts 40g salted peanut

CARB KILLA Go Nuts

Carb Killa® Go NutsTM je tyčinka s vyváženým poměrem proteinů, sacharidů, tuků a vlákniny. Obsahuje slané arašídy, sojový proteinový izolát, vlákninu z kořene čekanky, mandlovou mouku a kousky čokolády.

Tyčinka Go NutsTM neobsahuje žádná umělá sladidla ani aromata, je bez lepku a vhodná pro vegany. Najdete v ní 10 g bílkoviny, 10 g tuku, 6,5 g vlákniny a jen 2 g cukru.

Go Nuts je ideální vyvážená svačinka na každý den a pro každou příležitost. Své místo si najde před i po tréninku, v práci i na výletě. Díky jemné konzistenci a kvalitě použitých ingrediencí vám chuť na ni vydrží dlouhou dobu.

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

- Vyvážený poměr proteinu, sacharidů, tuků a vlákniny
- Svačinku bez obsahu umělých sladidel a aromat
- Jemnou chuť slaných oříšků a čokolády
Složení:
Složení příchuť: arašídy (21,6 %), slané arašídy (18,5 %) (arašídy, arašídový olej, sůl), vláknina z kořene čekanky (9,5 %), rozpustná rostlinná vláknina, glycerol, sójový proteinový izolát, rýžový protein, mandlová mouka, sójové křupinky (sójový proteinový izolát, odtučněné kakao, tapiokový škrob), slunečnicový olej, čokoládové kousky (1,7 %) (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor sójový lecitin, aromata), maltodextrin, emulgátor arabská guma, sůl, kakaová hmota, odtučněné kakao, aromata (sezam, arašídy).

Arašídová proteinová tyčinka se solí, čokoládovými kousky a přidanou vlákninou.
Dávkování:
Skladujte v chladu, v suchu. Může obsahovat stopy vajíček a suchých skořápkových plodů.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Knuspi crispbread 150 g

EGG white protein balls 45g

Proteinová tyčinka CFM bar 75 g

Exclusive bar 40 g
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty