CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEPower Crunchy bar 40g glutenfree

0x
B
S
R
N
 
Kód zboží:12111013
Výrobce:Enervit - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena49 Kč
Sleva:16%
Cena:41 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Power Crunchy bar 40g glutenfree

Energetická tyčinka*, kterou jste nečekali
Technická tyčinka není nic bez uspokojivé chuti, ale to už víte, protože je těžké uspokojit. Aby byly vaše jízdy na kole ještě nezapomenutelnější, vyvinuli jsme vysoce funkční energetickou tyčinku*, která také dobře chutná.
Enervit Power Crunchy je chutná a křupavá energetická tyčinka* vyrobená ze sójových vloček, ovsa a sušenek, aby prodloužila vaši touhu zůstat v sedle.

19 % bílkovin
Zdroj hořčíku a vitamínu B1
* Vitamin B1 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení únavy a vyčerpání.

Proč to brát při tréninku a soutěži
Enervit Power Crunchy dodá vašemu tělu cenné živiny, které při tréninku potřebuje, a jako by toho nebylo málo, hořčík přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení únavy a vyčerpání.
S 23 g sacharidů a 19 % bílkovin na tyčinku je to ideální řešení pro vaše vyjížďky a soutěže, takže si nezapomeňte jeden strčit do kapsy dresu.
Zkombinujte jej s dalšími produkty z řady Enervit a vytvořte svou výživovou strategii.

Příchutě:
choco drops, cookie a ovesné vločky
Složení:
Složení:
Fruktózovo-glukózový sirup - SÓJOVÉ vločky (izolované sójové bílkoviny (18,6 % hotového výrobku), tapiokový škrob, sůl) (21,9 %) - Rýžové vločky (rýžová mouka, kukuřičná krupice, cukr, sůl) - Sušenky v obiloviny (kukuřičná mouka, cukr, rýžová mouka, kukuřičný škrob, slunečnicový olej, sůl, kypřící látka: uhličitany sodné a uhličitany amonné, zahušťovadlo: guarová guma, aroma, barva: hladký karamel) (5,5%) - Extrudované kukuřičné vločky (kukuřičná mouka , cukr, sůl) - Ovesné vločky (bez lepku) (4,1%) - Kakaové máslo - Maltodextrin - Zahušťovadlo: arabská guma - Uhličitan hořečnatý - Slunečnicový olej - Emulgátor: lecitiny - Aroma - Barva: riboflavin - Thiamin hydrochlorid. Může obsahovat OŘECHY, ARAŠÍDY, SEZAMOVÁ SEMÍNKA. Tento produkt by měl být používán jako součást pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.
Dávkování:
Dávkování: 1 nebo 2 bary denně. Enervit Power Crunchy je zdrojem bílkovin, poskytuje asi 7,8 g bílkovin, které přispívají k růstu a udržení svalové hmoty. *Thiamin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Crunchy protein bar 12 45g

Tyčinka 55 g

Protein nuts 25 x 40g delicate crunchy bar

Protein block 15 x 90g
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna