CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEJerky salmon 30 g

0x
D
N
B
 
Kód zboží:21116023
Výrobce:Indiana Wild West
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena105 Kč
Sleva:25%
Cena:79 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Námi doporučené alternativní výrobky:


Jerky beef 25 g sušené hovězí maso

klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Jerky salmon 30 g

Plátky lososa - marinované, uzené a pomalu vařené. Vyrobené v udírně na břehu řeky Spey. Naše Jerky jsou připravovány ručně z chovu atlantického lososa.
Složení:
Losos (RYBA) (na 100g lososového Jerky bylo použito 200g lososa), třtinový cukr, sójová omáčka (SÓJOVÉ boby, voda, sůl, ocet), jablečný ocet, mořská sůl, tapiokový škrob, černý pepř, sušený česnek, sušená cibule, cukr, sušená červená paprika, sušená zelená paprika. Antioxidanty: askorban sodný, Konzervanty: dusitan sodný.

ALERGENY: Alergeny jsou ve složení označeny TUČNĚ/VELKÝM PÍSMEM.

Balení obsahuje absorbér kyslíku (nekonzumujte).

Skladujte v chladu a suchu. Po otevření ihned spotřebujte. Není nutné uchovávat v chladničce.

Přestože jsme věnovali velkou pozornost k odstranění všech kostí, dbejte opatrnosti, některé mohly uniknout naší pozornosti.

Bambusové hůlky jsou přírodní materiál a můžou obsahovat třísky. Nejedná se o hračku. Dbejte zvýšené opatrnosti.
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty