CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEAntioxidant forte 80 kapslí

0x
I
Z
 
Kód zboží:37065019
Výrobce:VitaHarmony - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:174 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Antioxidant forte 80 kapslí

Inovovaný přípravek Antioxidant forte obsahuje rostlinné kapsle s antioxidačním komplexem aktivních látek v navýšeném množství. Obsažené vitaminy a minerální látky mají antioxidační účinky a synergicky podporují působení beta karotenu a extraktu z hroznových semínek, který je koncentrovaným zdrojem účinných látek proanthokyanidinů (PAC), které působí na kardiovaskulární činnost. Vitamin C, zinek a selen podporují funkci imunitního systému.

Antioxidanty chrání organismus před negativním působením volných radikálů, které vznikají v organismu při jeho dlouhodobém vystavení znečištěnému životnímu prostředí, slunečnímu záření nebo stresu. Volné radikály jsou silně reaktivní částice, jejichž nadbytek z dlouhodobého hlediska v organismu způsobuje tzv. oxidativní stres, který může být příčinou mnoha onemocnění.

Zvýšený příjem antioxidantů se doporučuje lidem s vysokým fyzickým nebo psychickým vytížením, kuřákům, zaměstnancům rizikových provozů, sportovcům, řidičům apod.

Složení:
Složení:
Kyselina L-askorbová, extrakt z hroznových semínek standardizovaný na obsah 95 % proanthokyanidinů (PAC), DL-alfa-tokoferyl acetát, glukonan zinečnatý, beta karoten. kvasnice obohacené selenem.
Obal kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza, látka p
rotispékavá: stearan hořečnatý.
Vitamíny a minerály v 1 kapsli:
Vitamín C200 mg
Selen55 mg
Zinek20 mg
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Beta karoten4000 mg
extrakt z hroznových semínek40 mg
Dávkování:
Dávkování: Dospělí 1 kapsle 1-2 x denně. Kapsli spolkněte a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Skladování: Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na pravé straně obalu. Chraňte před přímým sluncem. Upozornění: Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 10 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

Měrná cena: 2 Kč vč. DPH / 1cps

V této kategorii výrobků také nabízíme:


Kyselina alfa-lipoová 90 tablet

Curcum-IN rapid 60 kapslí

Beta Glucan 60 kapslí

Super Selenium Complex and Vitamin E 100 kapslí
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna