CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIE

Výrobky značky:Maxivita Koenzym Q10 30 mg + vitamín C 30tbl

0x
Z
I
R
 
Kód zboží:12265001
Výrobce:Vitar
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena140 Kč
Sleva:23%
Cena:108 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Maxivita Koenzym Q10 30 mg + vitamín C 30tbl

Koenzym Q10 je pro náš organizmus nepostradatelný. Je významnou látkou nezbytnou pro tvorbu energie ve všech tělesných buňkách. S rostoucím věkem, při velké fyzické zátěži a během nemoci koenzymu Q10 v buňkách ubývá, což se projevuje nižší tvorbou energie a únavou. Chybí-li nám Koenzym Q10, je narušena energetická rovnováha v organizmu a buňka přestává správně fungovat.Obsažená látka (vitamin C) přispívá k:

snížení míry únavy a vyčerpání
normální funkci imunitního systému
normální činnosti nervové soustavy
normálnímu energetickému metabolizmu

Doplněk stravy – tablety s obsahem přírodního koenzymu Q10 a vitaminu C. Bez přidaného cukru. Se sladidlem. Vhodné i pro diabetiky.
Složení:
Aktivní složky v 1 tabletě a % DDD*

koenzym Q10 30 mg
vitamin C 80 mg (100 %)

*DDD – doporučená denní dávka
Energetická hodnota v 1 tabletě: 8,86 kJ (2,12 kcal)
Dávkování:
dospělí a děti od 12 let 1 tableta denně po jídle, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nadměrná konzumace může způsobovat projímavé účinky. Balení: 30 tablet Povolení a doporučení: Registrováno Ministerstvem zdravotnictví ČR jako doplněk stravy.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Curcum-IN rapid 60 kapslí

Antioxidant new formula 60 tablet

Kyselina Chlorogenová 60 tablet

ALA kyselina Alfa Lipoová 60 kapslí
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty