CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEBetaine HCL + pepsin 100 kapslí

0x
I
Z
 
Kód zboží:45067057
Výrobce:Ostrovit - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:380 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Betaine HCL + pepsin 100 kapslí

Hydrochlorid betainu pomáhá nahrazovat normální sekreci žaludeční kyseliny. Rozkládá se v žaludku a uvolňuje kyselinu chlorovodíkovou. Často se kombinuje s pepsinem. Tato kombinace umožňuje acidifikaci žaludečního obsahu uvolněním HCl z vazby na betain, potencuje se tak účinek pepsinu, který pro svou aktivitu potřebuje nízké pH.

Potravinové doplňky obsahující betain hydrochlorid (betain HCl), často v kombinaci s trávicími enzymy, podporují tedy zvýšení kyselosti žaludečního prostředí a rovněž zlepšují trávení i využívání živin organismem. Také pomáhají při nadýmání a syndromu dráždivého tračníku.

Nedostatek HCL - hypochlorhydrie - znamená nedostatek žaludeční kyseliny (kyselina chlorovodíková neboli solná) vyvolává poruchy trávení, které se projevují nadýmáním, říháním, větry, syndromem dráždivého tračníku a bolestí žaludku po jídle.

Pepsin je aktivní forma pepsinogenu – enzymu vylučovaného žlázovými buňkami v žaludku. Jeho úkolem je předběžně rozložit bílkoviny a trávit je. Suplementace tohoto enzymu se doporučuje při poruchách trávení způsobených nedostatečnou endogenní sekrecí pepsinu, poruchách chuti k jídlu, při hypoaciditě. Příjem pepsinu je důležitý zejména tehdy, když žaludek není schopen produkovat dostatečné množství enzymu, v důsledku čehož je v této fázi narušeno trávení bílkovin.

Poruchy tvorby žaludeční kyseliny jsou častým stavem zejména u lidí, kteří se stravují nezdravě, jsou vystaveni stresu nebo pravidelně pijí alkohol. Kombinace betainu a pepsinu umožňuje komplexní podporu žaludku a podporu trávicího procesu.
Složení:
Betain hydrochlorid, pepsin 1:3000 NF, obal tobolky (plnidlo: hydroxypropylmethylcelulóza).

Upozornění: Výrobek může obsahovat mléko, vejce, lepek, sója, ořechy.
Průměrné nutriční informace v 1 kapsli:
Betain hydrochlorid650 mg
Pepsin150 mg
Dávkování:
1 kapsle s jídlem.

Měrná cena: 4 Kč vč. DPH / 1cps

V této kategorii výrobků také nabízíme:


Ostropestřec mletý plod 120 g Silybum marianum

Beta karoten 10.000mj 100 + 100 tobolek

Antarctic PREMIUM OMEGA-3 KRILL OIL, 60 cps.

Serrapeptase 120000 IU 60 kapslí
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna