CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEBio-kult Pro Cyan 45 kapslí

0x
I
Z
R
 
Kód zboží:85260740
Výrobce:Terezia
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena299 Kč
Sleva:33%
Cena:201 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Námi doporučené alternativní výrobky:


Bio-kult 14 kmenné probiotikum 3 x 60 kapslí

Bio-kult 14 kmenné probiotikum 60 kapslí

Bio-kult Infantis sáčky 16 x 1g

klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Bio-kult Pro Cyan 45 kapslí

Bio-Kult Pro-Cyan je moderní probiotická formule s trojím účinkem. Bio-Kult Pro-Cyan obsahuje extrakt z brusinek, dva specificky vybrané kmeny probiotik a vitamín A, který přispívá k udržování sliznice, která se nachází také v močovém ústrojí.
Složení:
Extrakt z klikvy, u nás známé jako americká brusinka (Vaccinium macrocarpon)
Celulóza (plnidlo)
Živé kultury (viz níže)
Vitamín A (retinyl acetát) - 160 mcg/kapsli (20% doporučené denní dávky)
Rostlinná kapsle (hydroxypropylmetyl celulóza)

Živé bakteriální kultury:
Lactobacillus acidophilus PXN® 35™
Lactobacillus plantarum PXN® 47™

Každá kapsle obsahuje:
Minimálně 18 mg proantokyanidinů (PAC) a 500 miliónů živých mikroorganismů ( > 5x 108 CFU/kapsli, což je ekvivalent 2,7 mld CFU/gram (> 2,7 x 109 CFU/gram)
Koncentrace 500 miliónů živých mikroorganismů na kapsli je garantována po celou dobu záruční lhůty
Dávkování:
Užívejte 1-2 kapsle 1-2x denně před jídlem. Děti mladší 12 let užívají 1 kapsli 1-2x denně. Upozornění Doplněk stravy. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém a chladném místě – mimo dosah slunečního záření. Obsahuje stopy sóji a mléka, protože tyto potraviny jsou použity jako kultivační médium při výrobě živých kultur. Stopy mléka jsou v množství, které by nemělo ovlivnit lidi s laktózovou intolerancí. Přípravek je vhodný i pro těhotné ženy, nicméně tak jako i u jiných doplňků stravy, doporučujeme konzultaci s lékařem před jeho užíváním. Není vhodné pro děti mladší 3 let.
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty