CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEBruslinky + bylinky akut 10 kapslí

0x
I
Z
R
 
Kód zboží:85206771
Výrobce:Terezia
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena239 Kč
Sleva:13%
Cena:208 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Bruslinky + bylinky akut 10 kapslí

Spojením brusinek a bylinek vzniká silný a rychlý pomocník na močové cesty. Obsahuje deklarované množství účinné látky PAC (proanthokyanidiny). Jedná se o evropský typ brusinek nikoli kanadskou klikvu. Brusinky pochází od prověřených dodavatelů. Obohaceno o zlatobýl, medvědici, truskavec a D-manózu. Zlatobýl zvyšuje fyziologickou odolnost organismu v těžkých podmínkách. Medvědice lékařská podporuje normální funkci močového měchýře.
Složení:
1 kapsle obsahuje 350 mg směsi BRUSLINKY a BYLINKY [prášek sušeného extraktu z plodů brusnice brusinky (Vaccinium vitis-idaea) 250 mg, extrakt a list medvědice lékařské (Arctostaphylos uva-ursi), extrakt z listu brusnice, Truskavec ptačí (Polygonum aviculare), Zlatobýl obecný (Solidago virgaurea), D-manóza, škrob].

Obal kapsle: želatina.


Použití
Zlatobýl obecný
zvyšuje fyziologickou odolnost organizmu v těžkých podmínkách

Medvědice lékařská
podporuje normální funkci močového měchýře

Dávkování:
1 kapsle denně před jídlem. Kapsle se polyká celá a zapíjí vodou nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo vody. Upozornění Doplněk stravy. Není vhodné pro děti a mladistvé do 15 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Kapsli spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Vhodné pro bezlepkovou dietu.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Krill oil 90 softgels

Koenzym Q10 100 kapslí

Greens 120 vegan kapslí

Ginkgo tincture 100 ml
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty