CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEButyrát 30 kapslí

0x
Z
I
R
 
Kód zboží:84067008
Výrobce:Epigemic - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena377 Kč
Sleva:16%
Cena:315 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Butyrát epigemic 30 kapslí

V našich střevech žije mnohem více bakterií a dalších mikroorganismů než vlastních buněk. Je proto důležité, aby ve střevním mikrobiomu byla rovnováha. Některé ze střevních bakterií přitom produkují látku butyrát – mastnou kyselinu s krátkým řetězcem, která má v organismu řadu důležitých funkcí.

Náš tip – doporučujeme kombinovat s preparáty podporujícími normální fungování trávicí soustavy, např. Kurperinem nebo Boswellií.

Obsah
30 kapslí (po 285 mg)

Hmotnost
8,5 g

Země původu
Česká republika
Složení:
Jedna kapsle obsahuje butyrát sodný (sodium butyrate, sodná sůl kyseliny máselné) 200 mg (obsah sodíku 55,7 mg), 85 mg bílá rostlinná kapsle (HPMC, barvivo oxid titaničitý), zahušťovadlo (guma, gallen).
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
butyrát sodný200 mg
oxid titaničitý (barvivo)85 mg
z toho sodík55.7 mg
Dávkování:
Dávkování: Doporučené dávkování je 1-2 kapsle 1x denně. Užívejte nalačno. Dbejte na dostatečný příjem zeleniny a dalších potravin s vysokým obsahem vlákniny. Použití: Při porušení rovnováhy v oblasti střevního mikrobiomu může být butyrát produkován v nedostatečném množství a může být prospěšné jeho doplňování. Upozornění Skladujte v suchu a chladu. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 18 let. Ukládat mimo dosah dětí! Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Info Dle současné legislativy EU nesmíme u bylinek a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o zdravotním nebo léčebném účinku bylin. Nesmíme uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Greens and Reds + 250g

Rybí kolagen + vitamín C 100 kapslí

Spirulina 500 mg 90 tablet

Česnek 60 kapslí
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna