CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEČerný česnek 60 kapslí

0x
Z
I
 
Kód zboží:85206715
Výrobce:Terezia
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena389 Kč
Sleva:22%
Cena:305 Kč vč. DPH

akce platná 09.01.2021 - 24.01.2021
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Černý česnek 60 kapslí

Černý česnek je vpravdě raritou tradičního léčitelství. Jedná se o česnek kuchyňský (Allium sativum), který je umístěn do speciální komory s velmi přesně stanovenou teplotou a vlhkostí, kde po dobu několika týdnů fermentuje, čímž získá svoji typickou černou barvu. Proč to všechno? Česnek totiž přirozeně pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu a tuků v krvi. Dále podporuje normální funkci srdce a cév a pomáhá při pocitech těžkých nohou. Působí rovněž jako antioxidant a posiluje imunitní systém. Fermentace jeho účinky znásobí, navíc jej zbaví nepříjemného odéru a palčivé chuti. Každá tobolka tohoto doplňku stravy představuje 1 stroužek čerstvého (bílého) česneku.

Použití


Černý česnek
>pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu a lipidů (tuků) v krvi
>podporuje zdravé fungování srdce a cév
>pomáhá při pocitech těžkých nohou
>působí jako antioxidant
>posiluje imunitní systém
Složení:
1 kapsle obsahuje 500 mg sušeného prášku fermentovaného česneku kuchyňského (Allium sativum).

Obal kapsle: želatina.
Dávkování:
1 kapsle denně před jídlem. Kapsle se polyká celá a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě. Upozornění >Doplněk stravy >Není vhodné pro děti do 3 let >Ukládejte mimo dosah dětí >Nepřekračujte denní doporučenou dávku >Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu >Uchovávejte v suchu do 25 °C >Kapsli spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru >Vhodné pro celiaky >Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravkuV této kategorii výrobků také nabízíme:


Echinacea Tincture 50ml Organic

Pycnogenol with Grape Seed Extract 60 kapslí

Ostropestřec mariánský 60 vegan kapslí

HepaCOR protector 90 kapslí
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty