CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEEchinacea třapatka nachová 120 kapslí Echinacea purpurea

0x
Z
I
 
Kód zboží:82067183
Výrobce:Salvia paradise - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:368 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Echinacea třapatka nachová 120 kapslí Echinacea purpurea

Echinacea – třapatka nachová je trvalka dorůstající průměrné výšky 1 m, je často pěstována jako okrasná rostlina. Sběrnou částí pro fytoterapeutické účely je kořen, který se sbírá na podzim ze tří až čtyřletých rostlin.

V 50. a 80. letech bylo provedeno několik výzkumů, které dokazují, že echinacea podporuje imunitní systém, má vliv na přirozenou obranyschopnost. Třapatka nachová napomáhá udržovat normální zdraví dolních cest močových. Tradičně se používá pro podporu zdraví horních cest dýchacích, normalizuje respirační funkce. Užívání se doporučuje zejména v rizikových obdobích podzimu či zimy.
Složení:
100% Echinacea purpurea radix, obal kapsle HPMC (hypromelosa). Kapsle jsou rostlinného původu, vhodné i pro vegetariány či vegany.
Průměrné nutriční informace v 1 tobolce:
Echinacea300 mg
Dávkování:
Dospělí 1 tobolku 2× denně. Děti od 3 let 1 tobolku 1× denně, 20 min. před jídlem.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Yucca 100 tablet

Mozek a paměť 90 kapslí

Invictus G.D.A. 90 kapslí

Shii-Take + Rhodiola Rosea 60 kapslí
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna