CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEGraviDHA 240 tobolek

0x
I
Z
R
 
Kód zboží:37067062
Výrobce:VitaHarmony - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:409 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


Rybí olej Omega 3 1000 mg 50 tobolek
Rybí olej Omega 3 1000 mg XXL 150 tobolek
XXL Rybí olej Omega 3 1000 mg 450 tobolek XXL
klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

GraviDHA 240 tobolek

Pro podporu činnosti srdce, mozku a zraku. Přípravek VitaHarmony GraviDHA je doplněk stravy s obsahem omega-3 mastných kyselin, které mají příznivý vliv na zdraví matky i vyvíjejícího se plodu. Vyvíjející se plod a kojenec je plně závislý na příjmu živin z těla matky. Omega-3 kyseliny si tělo nedokáže vytvářet samo. Do těla je nutné dodávat je ve stravě nebo doplňky stravy. Nejdůležitějšími kyselinami jsou DHA (dokosahexaenová kyselina) a EPA (eikosapentaenová kyselina). Přípravek doporučujeme užívat před plánovaným otěhotněním, v těhotenství i při kojení.

Hlavní účinky:
DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně)
EPA a DHA přispívá ke správné činnosti srdce (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA a EPA denně)
příjem DHA z těla matky přispívá k normálnímu vývoji očí a mozku plodu v těle matky a kojenců vyživovaných mateřským mlékem (příznivého účinku se dosáhne při přijmu 200 mg DHA denně navíc k doporučené denní dávce přijmu omega-3 mastných kyselin u dospělých, tj. 250 mg DHA a EPA)
Složení:
Rybí olej 300 mg – z toho Omega-3 225 mg, z toho DHA 192 mg a EPA 9 mg v jedné tobolce. Glycerol, voda, želatina vepřová.

Neobsahuje cukr, umělá sladidla, lepek, laktózu ani barviva a konzervanty. Neobsahuje těžké kovy.
Průměrné nutriční informace v 1 tobolce:
DHA docosahexaenoic acid96 mg
EPA eicosapentaenoic acid4.5 mg
Rybí olej150 mg
Dávkování:
V období plánování těhotenství užívejte 2 tobolky 1-2x denně. V těhotenství a při kojení užívejte 2 tobolky 2-3x denně. Tobolky užívejte nejlépe po jídle, spolkněte a zapijte tekutinou. Vhodné k dlouhodobému užívání.

Měrná cena: 2 Kč vč. DPH / 1cpsVýrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna