CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEHealt Line Omega 3 60 kapslí 1370 mg

0x
I
Z
K
R
 
Kód zboží:35067011
Výrobce:HiTec Nutrition - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:213 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

HL Omega 3 60 kapslí 1370 mg

CO JE Health line OMEGA 3?

Doplněk stravy Health line OMEGA 3 se skládá z nenasycených mastných kyselin, které posilují imunitní systém a zároveň snižují riziko chronických zánětlivých a autoimunitních onemocnění. Nenasycené mastné kyseliny Omega 3 jsou nezbytné živiny pro lidský metabolismus. Napomáhají regulaci nervového, endokrinního, kardiovaskulárního a imunitního systému a kontrolují správné spalování cukru a tuku v těle. Lidské tělo tyto Omega 3 kyseliny nedokáže samo slučovat - syntetizovat, proto se podávají ve formě doplňků stravy. Navíc je vhodně doplněna vitamínem E, který má vynikající účinky při používání v kombinaci s Omega 3.


ÚČINKY HEALTH LINE OMEGA 3

Omega-3 mastné kyseliny jsou nezbytné pro udržení zdraví, normální fungování tkání a orgánů. Nezbytné jsou především pro zdravý růst a vývoj dětí již od prenatálního období, rozvoj jejich nervové soustavy, mozku a zdravou oční sítnici. DHA je součástí strukturálních tuků mozku, mozkové kůry, oční sítnice a také varlat a spermatu.

zvyšuje oxidace mastných kyselin
zvyšuje syntézu antioxidačních enzymů - obrana proti oxidačnímu stresu
zvyšuje citlivost na působení inzulínu a ochranu proti vysoké hladiny cukru v krvi
zvyšuje klidový metabolismus
indukce syntézy oxidu dusnatého
zlepšuje nálady a snižuje riziko deprese
zlepšuje funkci srdce, snižuje tepovou frekvenci a snižuje riziko vzniku arytmií
snižuje agregaci krevních destiček a viskozity krve, zlepšuje výkonnost fibrinolýzy
snižuje hladiny triglyceridů a zvyšuje hladinu "dobrého" cholesterolu
snižuje krevní tlak
snižuje hladinu tuku v těle a riziko obezity
snižuje záněty v těle
zvyšuje hustotu kostí a uchovává svalovou hmotu

Vitamin E má výrazný antioxidační účinek, chrání buňky našeho těla před oxidativním stresem, který bývá často dáván do souvislosti s rozvojem stárnutí. Oxidativní stres buněk je důsledkem nerovnováhy antioxidantů a volných radikálů v těle.
silný antioxidant
podporuje imunitu organismu
napomáhá menšímu jizvení ran
urychluje hojení popálenin

PRO KOHO JE URČEN HEALTH LINE OMEGA 3?
Pro muže i ženy, mladší i starší. Nezbytné jsou především pro zdravý růst a vývoj dětí. Vhodnou alternativou jsou taky pro lidi, kteří příliš neholdují mořským rybám.

EPA, DHA
Hlavní složky mastné kyseliny u Omega-3 kyselin je EPA a DHA, které se nacházejí hlavně v rybím tuku a v menších množstvích také v mořských řasách, vaječném žloutku a červeném masu.

EPA je kyselina eikosapentaneová. Tato nenasycená mastná kyselina se přirozeně vyskytuje v rybím oleji, který se získává hlavně z čerstvých jater některých druhů tresek. Nicméně vhodným zdrojem mohou i samotné ryby. Tato kyselina podporuje snížení hladiny cholesterolu, tedy jeho "špatné" frakce LDL (lipoproteinu, přenášejícího cholesterol s nízkou hustotou) nebo také pozitivně působí v případě kardiovaskulárních nemocí. Zde působí na kvalitu cév, má protizánětlivý efekt.

DHA je zkratka pro kyselinu dokosahexaenovou. Tato kyselina se stejně, jako EPA, vyskytuje v rybím oleji. Je důležitá pro správnou činnost buněčných stěn, oka, nervového a kardiovaskulárního systému. Má velký význam pro paměť a je tím pádem také důležitá u dětí pro rozvoj mentálních funkcí (proto generace dětí dostávaly lžičku odporně chutnajícího rybího tuku – ale nejen z tohoto důvodu). Malé děti dostávají dostatečné množství DHA v mateřském mléce.

Vitamin E má výrazný antioxidační účinek, chrání buňky našeho těla před oxidativním stresem, který bývá často dáván do souvislosti s rozvojem stárnutí. Oxidativní stres buněk je důsledkem nerovnováhy antioxidantů a volných radikálů v těle.

EXTRÉMNÍ DÁVKY, VYPLATÍ SE?
HEALTH LINE OMEGA 3 1 olejová kapsle, která váží celých 1370 mg! V porovnání s běžnými suplementy tohoto typu se setkáte s mnohem nižšími dávkami na tabletu u kterých pro stejnou dávku účinných látek musíte užívat více kapslí/tablet a tím se vám výrazněji prodraží.

METABOLICKÝ PROCES HEALTH LINE OMEGA 3
Polynenasycené mastné kyseliny řady Omega-3 jsou součástí fosfolipidů, které jsou stavebním kamenem buněčné membrány každé živé buňky. Na povrchu biologických membrán se nachází bezpočet enzymů, receptorů, iontových kanálků, které zajišťují obvyklý průběh metabolických procesů v buňce. Správnost, funkčnost a účinnost buňky závisí na podmínkách panujících v membráně.

VÝROBA A CERTIFIKACE
Všechny látky v HEALTH LINE OMEGA 3 jsou laboratorně testované na čistotu a zakázané látky. Suroviny nejvyšší jakosti jsou dováženy z celého světa a výrobce vlastní certifikáty kvality GMP/HACCP, ISO 9001-2000.
Složení:
Rybí olej (sardelový) (73%), kapsle (bovinní želatina, glycerol), antioxidant: alfa-tokoferol.

VÝŽIVOVÉ HODNOTY

Složení v 1 kapsli: ( denní dávka je 2 kapsle )
EPA kyselina eikosapentaenová Omega 3 180 mg
DHA kyselina dokosahexaenová Omega 3 120 mg
vitamín E 44mg 33% denní dávky
Vitamíny a minerály v 1 kapsli:
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
DHA docosahexaenoic acid120 mg
EPA eicosapentaenoic acid180 mg
Dávkování:
2 kapsle denně zapijte dostatečně vodou, nebo jiným nápojem. Užijte před jídlem.

Měrná cena: 4 Kč vč. DPH / 1cps

V této kategorii výrobků také nabízíme:


Rybí kolagen + vitamín C 100 kapslí

Vegan immunix + Quercetin 60 kapslí

Pregnancy Complex 60 kapslí

Floravital železo+ 250 ml
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna