CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEHealth Line IQ 60 kapslí

0x
Z
I
R
D
 
Kód zboží:35067031
Výrobce:HiTec Nutrition
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena699 Kč
Sleva:10%
Cena:629 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  

snížená doprava po ČR

klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Health Line IQ 60 kapslí

IQ je výživový doplněk, který přirozeně zvyšuje koncentraci a výkon mozku, zlepšuje myšlení a kreativitu. IQ zvyšuje odolnost proti stresu a zlepšuje spánek. IQ je ideální pro lidi se zvýšeným intelektuálním úsilím, pro studenty nebo sportovce.

Látky obsažené v tomto produktu jsou všechny velmi účinné pro podporu mozkové činnosti, regeneraci a stimulaci.

IQ je speciálně složená novinka pro lidi, kteří těžce pracují, studují a nebo se potřebují připravit na důležité výkony. Jak všichni ví, neurosvalová koordinace je základem i pro každý sport a v tomto je IQ jedinečný, protože dává organismu maximální podporu.
Složení:
L-tyrosin, taurin, kapsle (hovězí želatina, barvivo: oxid titaničitý), kofein, ženšenový extrakt (kořen), extrakt z ashwagandy (rostlina), rhodiola rosea (kořen), cholin bitartrát, separační činidlo (hořečnaté soli mastných kyselin). Může obsahovat stopové množství: mléko, sója, vejce, lepek.
Dávkování:
3 kapsle denně zapijte nápojem. Uvedený denní příjem by neměl být překročen. Doplňky výživy nenahrazují vyváženou, pestrou stravu a zdravý životní styl. Skladujte v suchu a chladu. Uchovávejte mimo dosah dětí.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Super Omega 3 fish oil 1000 mg 90 kapslí

Rybí olej Omega 3 1000 mg XXL 150 tobolek

Ginko biloba 60 vegan kapslí

Citrus Bergamot 90 kapslí
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty