CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEHemoplus + kyselina listová 60 kapslí

0x
I
Z
R
 
Kód zboží:85206787
Výrobce:Terezia
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena267 Kč
Sleva:7%
Cena:247 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  

snížená doprava po ČR

klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Hemoplus + kyselina listová 60 kapslí

Rostlinný kvintet pro podporu vaší krvetvorby. Obsahuje přírodní složky bohaté na bioflavonoidy jako jsou červená řepa, ostružiník křovitý a révu vinnou, které jsou pro silnější účinek zkombinované s hlívou a rakytníkem. Produkt je dále obohacen o vitaminy řady B, vitamin C a železo. Díky tomu vzniká jedinečný prostředek pro těhotné ženy, dárce krve, ženy v reprodukčním věku a osoby s nepravidelným stravováním. Díky obsahu vitaminů B2, B6, B9 a B12 přispívá HEMO PLUS k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu a díky obsahu železa přispívá k přenosu kyslíku.
Složení:
1 kapsle obsahuje 250 mg směsi HEMO PLUS + vitamin C + kyselina listová [prášek sušené modré révy vinné (Vitis vinifera), prášek sušeného plodu ostružníku křovitého (Rubus fruticosus), prášek sušené houby hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus), prášek sušeného plodu rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides), sušenou červenou řepu (Beta vulgaris), vitamin C (Kyselina askorbová), Fe – železo (Fumaran železnatý), vitamin B2 (Riboflavin), vitamin B6 (Pyridoxin hydrochlorid), vitamin B9 – kyselinou listovou (Acidum folicum), vitamin B12 (Cyanocobalamin)].

Obal kapsle: želatina.


Použití
Vitamin B2
přispívá k udržení zdravých červených krvinek
přispívá k správné látkové přeměně železa

Vitamin B6
přispívá k správné tvorbě červených krvinek

Vitamin B9
přispívá k správné tvorbě krve

Vitamin B12
přispívá k normální tvorbě červených krvinek
přispívá k normální činnosti nervové soustavy
přispívá k normální psychické činnosti
přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
přispívá k normální funkci imunitního systému

Železo
přispívá k správné tvorbě červených krvinek a hemoglobinu
přispívá k správnému přenosu kyslíku v těle

Dávkování:
1 kapsle 2x denně po jídle. Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě. Upozornění Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Kapsli spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Vhodné pro celiaky, těhotné a kojící ženy.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Omega 3 100 kapslí

BREWERS YEAST STAR 60 tablet

Eleuterokok 100 + 100 kapslí

Lecitin 200 kapslí
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty