CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIE



Maca řeřicha peruánská 500mg 100 kapslí

0x
I
Z
 
Kód zboží:85367111
Výrobce:Now Foods - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:256 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  




Doporučujeme alternativy:






klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Maca řeřicha peruánská 500mg 100 kapslí

Maca je po staletí tradičně používána jako zdroj potravy a jako celkový energetický tonik. Novější vědecké údaje naznačují, že Maca může pomoci podpořit zdravou sexuální aktivitu a plodnost. Tento 6:1 extrakt gelatinizované maky obsahuje ekvivalent 4,5 g čerstvého kořene Maca.

Žijeme v extrémně náročných podmínkách, nezabijí nás sice zima, hlad, fyzické vyčerpaní, ale stres, civilizační nemoci atd. V dnešní uspěchané době není lehké stíhat práci, rodinu a zároveň si najít čas na sebe a naše koníčky. Maca sice nepřidá čas navíc, který bychom všichni ocenily, ale za to účinně zmírňuje stres, zvyšuje fyzickou a psychickou sílu, podporuje paměť a koncentraci. Je taky častěji užívána při potížích s otěhotněním a různých dysfunkcích pohlavních orgánů k u mužů, tak u žen. Bezesporu se jedná o jedno z nejúčinnějších přírodních afrodiziak.

Maca se pěstuje ve vysokých nadmořských výškách v Andském kraji centrálního Peru. Byl tradičně používán po staletí jako zdroj potravy a jako obecný energetický tonik. Novější vědecký výzkum naznačuje, že Maca může pomoci podpořit zdravý reprodukční život pro muže i ženy. Klinické údaje naznačují, že Maca nevyvíjí přímý účinek na endokrinní funkci.
Složení:
Maca (Lepidium meyenii) (kořen), hypromelóza (celulózová tobolka) a kyselina stearová (rostlinný zdroj).
Průměrné nutriční informace v 1 kapsli:
Maca kořen 500 mg
Dávkování:
Užívejte 1 kapsli 1-2x denně. Upozornění: Doplněk stravy. Vhodné zejména pro sportovce. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím.

Měrná cena: 3 Kč vč. DPH / 1cps

V této kategorii výrobků také nabízíme:


Womens Vitality 60 gummies

Cordyceps 90 kapslí

Lions mane VEGE 60 kapslí hericium

Safranal Plus 100 cps.




Výrobky značky:

Kategorie



Bonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna