CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEOstropestřec mariánský nálevové sáčky 20 x 3 g

0x
Z
I
R
K
 
Kód zboží:82067130
Výrobce:Salvia paradise - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:88 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Ostropestřec mariánský nálevové sáčky 20 x 3 g

Ostropestřec má pozitivní vliv na činnost jater a jejich pročištění. Játra, jak je známo, jsou tzv. továrnou a filtrem krve. Je to největší orgán těla, který je schopen zpracovat i 2 l krve za minutu. Ostropestřec mariánský je opravdovým gigantem v boji s jaterními problémy.

Napomáhá udržovat normální činnost srdce a trávicí zdraví. Dobré zažívání je základním předpokladem proto, aby člověk byl schopen zužitkovat vše potřebné získané z potravy. Ostropestřec mariánský patří mezi antioxidanty, tedy látky napomáhající odbourávat kyslíkové radikály z těla. Dalším trumfem ostropestřce je schopnost podporovat přirozenou obranu a odolnost organismu před vnějšími, ale i vnitřními viry a bakteriemi. Má pozitivní vliv na hladinu cukru v krvi. Tyto hodnoty udržuje a vyrovnává do normálu.
Složení:
100% Silybum marianum.
Dávkování:
Jeden sáček zalijte 250 ml vody o teplotě 80°C a nechte 15 min. vylouhovat pod pokličkou. Užíváme 2–3× denně.

Měrná cena: 4 Kč vč. DPH / 1ks

V této kategorii výrobků také nabízíme:


Elderberry Kids 120ml (Extrakt z černého bezu pro děti)

Saw Palmetto Berry 90 kapslí

Omega 3-6-9 100 kapslí

Liver Cleanse 100 tablet
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna