CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEReishi 30% polysacharidů 100 kapslí 2+1

0x
Z
I
 
Kód zboží:44067006
Výrobce:Golden Nature
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena1 197 Kč
Sleva:35%
Cena:782 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Námi doporučené alternativní výrobky:


Reishi 30% polysacharidů 100 kapslí

klikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Reishi 30% polysacharidů 100 kapslí 2+1

Golden Nature Reishi 100 cps.

VYSOKÝ OBSAH REISHI V JEDNÉ KAPSLI 500 MG S IDEÁLNÍM POMĚREM POLYSACHARIDŮ 30%.

Reishi neboli Ganoderma lucidum (český název Lesklokorka lesklá) je jednou z nejváženějších hub patřící do tradiční čínské medicíny.

Reishi je poměrně malá dřevokazná houba pocházející z oblasti Asie, konkrétně Číny. Roste nejčastěji na poraněných či odumřelých listnatých stromech jako je dub, buk, topol a jiné. Reishi má půlkulatý tvar zhruba o průměru cca 20 cm, který je zabarven do tmavě červené až hnědě barvy. Pozoruhodný je povrch Reishi, jenž je velmi lesklý a vypadá jako by byl natřený nebo nalakovaný, od toho je také odvozen název „Lesklokorka“.

Reishi s optimálním obsahem 30% polysacharidů .
Složení:
Reishi (extrakt - 30% polysacharidů) - 500 mg

transparentní želatinová tobolka (hovězí želatina)
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Reishi500 mg
Dávkování:
Užívejte 2-3 kapsle 1x denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Upozornění: Doplněk stravy. Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním svitem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování 3 kapsle. Není vhodné kombinovat s alkoholem. Minimální trvanlivost do data uvedeném na obalu. Vyrobeno v ČR.
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty