CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIE

Výrobky značky:Shii-Take + Rhodiola Rosea 60 kapslí

0x
Z
I
 
Kód zboží:85206737
Výrobce:Terezia
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena239 Kč
Sleva:18%
Cena:195 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Shii-Take + Rhodiola Rosea 60 kapslí

Doplněk stravy SHII-TAKE je 100% přírodní houbovo-rostlinný produkt, který obsahuje prospěšnou houbu houževnatec jedlý (SHII-TAKE), který patří k významným houbám v rámci tradiční čínské medicíny, v rámci níž se využívá již několik tisíc let. Díky přidaným bylinám rozchodnici růžové a meduňce lékařské vám doplněk stravy SHII-TAKE pomůže při únavě, v případech emočního vypjetí a podpoří klidné usínání. Kombinace těchto tří pečlivě vybraných složek je tak ideální pro všechny, kteří jsou často vystaveni náročným situacím, které mají na náš organizmus nepříznivé důsledky.

Shii-take
prospěšná houba, která má především vysokou výživovou hodnotu
obsahuje esenciální aminokyseliny a velice účinnou látku lentinan – betaglukan izolovaný z plodnic
druhou nejvýznamnější obsahovou látkou shii-take je eritadenin (purový alkaloid)

Rozchodnice růžová
příznivý vliv při únavě
prospěšná pro obtíže spánku
pomáhá organizmu vyrovnat se s fyzickou námahou
pomáhá stimulovat vnímání a nervový systém

Meduňka lékařská
podporuje klidné usínání
pomáhá k udržení zdravého spánku
pomáhá snížit napjatost a podrážděnost

Složení:
1 kapsle obsahuje 300 mg směsi SHII-TAKE + RHODIOLA ROSEA [prášek sušené houby shii-take (Lentinula edodes) 150 mg, extrakt rozchodnice růžové (Rhodiola rosea) 80 mg, extrakt meduňky lékařské (Melissa officinalis) 70 mg].

Obal kapsle: celulóza.
Obsah ostatních účinných látek ve 100 g výrobku:
Vláknina39.1 g
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Beta-Glucan37.2 mg
Dávkování:
1 kapsle denně před jídlem. Kapsle se polyká celá a zapíje vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě. Upozornění Doplněk stravy. Není vhodné pro děti a mladistvé do 15 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Kapsli spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Vhodné pro bezlepkovou dietu.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Beta Glukan 150 tablet

Bio-kult Infantis sáčky 16 x 1g

Horseradish & Garlic Complex 90 kapslí

Folic Acid 90 kapslí Organic
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty