CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEStrong Curcumin Piperine 90 kapslí

0x
I
Z
R
 
Kód zboží:57067019
Výrobce:NutriWorks - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:449 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Strong Curcumin Piperine 90 kapslí

STRONG CURCUMIN PIPERINE

Doplněk stravy.

- Kurkumin s přidaným piperinem
- 475 mg kurkuminu v 1 kapsli
- Oxidativní stres
- Hlavní bioaktivní složka kurkumy

Kurkumin je považovaný za nejdůležitější kurkuminoid, typ látek obsažených v kurkumě, díky kterým se o ní mluví jako o nejdůležitější rostlině na světě. Kurkumin má velmi silné vlastnosti související s oxidativním stresem, s detoxikací a harmonizací organizmu. Jeho účinek je užitečný například při silně namáhaných kloubech a při problémech souvisejících s náročnou sportovní aktivitou.

Hlavní benefity produktu:

- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
- Neobsahuje umělá sladidla

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

- Oxidativní stres

Značka NutriWorks

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě, a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.
NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.
Složení:
extrakt z kurkumy (Curcuma longa radix), obal kapsle (hydroxypropyl methylcelulóza), protispékavá látka (oxid křemičitý, fosforečnan vápenatý), extrakt z černého pepře (Piper nigrum fructus).

Aktivní látky:
1 kapsle
Extrakt z kurkumy 500 mg
z toho kurkumin 475 mg
Extrakt z černého pepře 5 mg
z toho piperin 4,75 mg
Dávkování:
1 kapsle denně. Balení obsahuje 90 dávek. Upozornění: Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí.

Měrná cena: 5 Kč vč. DPH / 1cps

V této kategorii výrobků také nabízíme:


Bye Bye Appetite 150g

Vital Omega 3 120 kapslí

Vitamín D3 + K2 90 tablet

Beauty Oil 200ml Organic
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna