CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIE

Výrobky značky:Vitamín D3 + K2 + Magnesium 90 tablet

0x
Z
I
R
K
 
Kód zboží:81067005
Výrobce:BigZone
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena422 Kč
Sleva:5%
Cena:399 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Vitamín D3 + K2 + Magnesium 90 tablet

Vitamín D je pro nás velmi užitečným doplňkem kvůli nedostatku slunečního světla. Pro dosažení optimálního využití vitaminu D3 je zapotřebí dodatečného příjmu vitamínu K2, který byl přidán v nejvyšší kvalitě, konkrétně ve formě mikrokapslí MK-7. Kromě toho při syntéze vitamínu D na aktivní formu vitaminu D3 tělo spotřebovává obrovské množství hořčíku, což je důvod, proč byl přidán k lepší absorpci a použití. Celkově vzato, Big Zone dodává výkonný kombinovaný produkt s 90 tabletami (5000 I.U./tablets). Tento produkt je proto vhodný i pro vegetariány a vegany s mimořádně skvělým poměrem cena/výkon.

•Stabilizace a zvýšení testosteronu
•Zlepšení imunitního systému
•Výrazné zlepšení pohody

Přednosti produktu:
•velmi vysoké dávkování
•s hořčíkem
•včetně 200 mikrogramů vitaminu K2 MK-7 (mikrokapsle) na tabletu
•90 tablet s vysokou dávkou
Složení:
Plnidla a separační činidla: Mikrokrystalická celulóza, Magnéziové soli mastných kyselin, Citrát hořečnatý, Vitamin D3 jako cholekalciferol, Vitamin K2 jako MK-7

Alergeny:
Neobsahuje
Dávkování:
•Užívejte 1 tabletu s 300 ml tekutiny jednou za 5 dní. Upozornění: Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, pečlivě uzavřené, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Damiána 100 kapslí

Česnek 100 kapslí

Spirulina 100 kapslí

Ginko biloba 60 vegan kapslí
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty