CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEImunity set ma 3 měsíce Magnesium + zinc + vitamin d3/k2 + vitamin C

0x
I
Z
K
X
R
 
Kód zboží:08064731
Výrobce:Fitsport nutrition
Dostupnost:skladem
 
Cena:1 199 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Zinc 15mg bisglycinate 120 vege tablet

Zinc 15mg Bisglycinate 100 vege tabs
Zinek přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi, normální plodnosti a reprodukci, k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů, pokožky, zraku a k normální funkci imunitního systému. Vhodný i pro vegany.
Složení:
obsahuje: Bisglycinát zinečnatý, protispékavá látka: stearan hořečnatý, plnidlo - mikrokrystalická celulóza.
Dávkování:
1 tabletu denně. Zapijte dostatečným množstvím vody. UPOZORNĚNÍ Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Magnesium bisglycinate +vitamin B6 120 vege tablet

Hořčík v kombinaci s Vitaminem B6 v rostlinné kapsli přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, elektrolytické rovnováze, normální funkci nervového systému a podpoře energetického metabolismu. Magnesium přispívá k normální syntéze proteinů a činnosti svalů. Vitamin B6 zlepšuje vstřebání hořčíku na molekulární úrovni. Vhodné i pro vegany.
Složení:
obsahuje: bisglycinát hořečnatý, rostlinná tobokla z hypromelózy (HPMC - Empty Hard capsule from Hypromellose), protispékavé látky: stearan hořečnatý, oxid křemičitý, vitamin B6 - pyridoxin.
Dávkování:
3 kapsle denně. Zapijte dostatečným množstvím vody. UPOZORNĚNÍ Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Vitamin D3 + K2 2000IU / 150mcg 120 kapslí

Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání vápníku a fosforu, k udržení normálního stavu kostí a zubů, normální činnosti svalů, normální funkci imunitního systému, podílí se na procesu dělení buněk. Vitamin K přispívá k normální srážlivosti krve a k udržení normálního stavu kostí.

Složení:
Vitamin D3 + K2 120 caps

obsahuje: Vitamin D3 (cholekalciferol), vitamin K2 (menachinon - MK7), plnidlo - mikrokrystalická celulóza, želatinová tobolka, protispékavá látka: stearan hořečnatý.
Dávkování:
1 kapsle ob den. Zapijte dostatečným množstvím vody. UPOZORNĚNÍ Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Vitamin C 1000mg with rose hips 120 vege tablet

Je důležitý antioxidant, posiluje obranyschopnost, přispívá k normální funkci imunitního systému, snížení míry únavy, stresu, vyčerpání a normální činnosti nervové soustavy. Dále přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, kůže, dásní a zubů. Šípek je antioxidant. Vhodné i pro vegany.
Složení:
obsahuje: Vitamin C (kyselina l-askorbová, plnidlo - mikrokrystalická celulóza (E460), šípkový extrakt, protispékavé látky: stearan hořečnatý (E470b).
Vitamíny a minerály v 1 tabletě:
Biotin1000 mg
Obsah ostatních účinných látek v 1 tabletě:
extrakt ze šípku20 mg
Dávkování:
Užívejte 1 tabletu denně. Zapijte dostatečným množstvím vody. UPOZORNĚNÍ Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Měrná cena: 2 Kč vč. DPH / 1tbl

V této kategorii výrobků také nabízíme:


elete Electrolyte 25ml kapesní lahvička

Zinc 60000 90 tablet

Jód Iodine 60 kapslí

Mangachel Manganese chelate 90 kapslí
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna