CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEIron bisglycinate chelát 18mg 120 kapslí

0x
I
Z
K
 
Kód zboží:85364108
Výrobce:Now Foods - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:290 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Iron bisglycinate chelát 18mg 120 kapslí

Železo je základní minerál, který hraje ústřední roli ve výrobě energie, fungování imunitního systému a kognitivního stavu. Železo je základní složkou hemoglobinu, molekuly, která přenáší kyslík do buněk těla a myoglobinu, který váže kyslík používaný ve svalových tkáních.

Železo v tomto produktu je chelátován ve formě bisglycinátu železa, který má klinicky prokázanou vynikající absorpci a je dobře tolerován, protože je jemný a nezpůsobuje zácpy a podráždění traktu.
Složení:
Železo (z Ferrochel bisglycinátu železnatého).

Další látky: rýžová mouka, kyselina stearová (rostlinná) a silika. Kapsle tvořena celulózou.

Neobsahuje pšenici, lepek, sóju, mléko, vejce, ryby nebo mořské plody, arašídy ani ořechy.

Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.
Průměrné nutriční informace v 1 kapsli:
Železo18 mg
Dávkování:
1 kapsli jednou denně s jídlem, nebo se řiďte pokyny kvalifikovaného lékaře. Upozornění: Neúmyslné předávkování produkty s obsahem železa je hlavní příčinou smrtelných otrav u dětí do 6 let věku. Ukládejte tento produkt mimo dosah dětí. V případě podezření na otravu ihned přivolejte lékaře. Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Může docházet k přirozené změně barvy produktu. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.

Měrná cena: 2 Kč vč. DPH / 1cps

V této kategorii výrobků také nabízíme:


Chromium Picolinate 200mcg 100cps

Magnesium and zinc chelate + vit.D3 90 kapslí

Potassium Magnesium Citrate 150g

Magnesium vitamin liquid 500 ml tropical
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna