CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEMagnesium hydrogen citrate pulver 500g NEW

0x
K
I
Z
V
W
 
Kód zboží:68061009
Výrobce:LSP nutrition - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena688 Kč
Sleva:10%
Cena:619 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  

snížená doprava po ČRDoporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Magnesium hydrogen citrate pulver 500g NEW

Magnesium hydrogen citrát pro doplnění hořčíku v jeho nejlepší formě vstřebatelnosti a využitelnosti pro lidský organismus.

V kombinaci s vysoce kvalitními proteinovými prášky jsou poskytovány aminokyseliny potřebné pro budování svalů. Možné a užitečné je také míchání ve směsích aminokyselin, jako je BIG 8® krátce před tréninkem. Je také velmi často kombinován s kreatinovými produkty.

Hořčík je obecně důležitý pro celkový zdravotní stav. Pro sportovce je zvláště zajímavý - je zodpovědný za hustotu kostní tkáně a imunitní systém, syntézu ATP pro zvýšení výkonu, stavbu svalu, spalování tuků a inzulínové rezistence.

Magnesiu hydrogen citrát je zdrojem snadno asimilovatelného hořčíku, plnícího významnou roli při udržení homeostázy (rovnováhy) organizmu. Kromě toho se podílí na velmi - pro sportovce důležité - syntéze kreatinu a L-Karnitinu.
Složení:
Magnesium hydrogen citrát.
Vitamíny a minerály ve 100 g výrobku:
Hořčík8300 mg
Dávkování:
5 g (1 čajová lžička) rozpusťte ve 200 ml vody. Pijte jednou denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Calcium Magnesium Zinc citrate 120 kapslí

Zinc ( zinek glukonát ) 50mg 100 tablet

Hořčíkový olej 1000 ml

Balanced iron complex 90 kapslí
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna