CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEMultichel Complete 6 chelate 90 kapslí

0x
I
Z
K
R
 
Kód zboží:02064058
Výrobce:Amix Chelazone - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:266 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Multichel Complete 6 chelate 90 kapslí

MultiChel® Complete-6 je potravinový doplněk se 100% obsahem nejlepší a snadno vstřebatelné formy vápníku, hořčíku, mědi, manganu, zinku a železa v rostlinné tobolce V-Caps® Plus.

ChelaZone® minerální cheláty jsou přírodní forma minerálů, nejlépe využitelná pro lidský organismus. Jsou vstřebávány velmi snadno a rychle.
Mají pozitivní vliv na celkovou využitelnost minerálů a zejména jejich účinnost díky vysoké biologické dostupnosti a rychlé vstřebatelnosti pro lidský organismus.

Multiminerální komplex pro lepší zdraví kostí, zubů, stavu kůže, k poskytnutí energie, optimálnímu fungování metabolismu a nervové soustavy. Navíc chrání buňky před oxidačním stresem a potlačuje únavu a vyčerpání.
Složení:
ChelaZone® chelát bisglycinátu vápenatého, ChelaZone® chelát bisglycinátu hořečnatého, rostlinná tobolka Vcaps® Plus (hypromelóza, barvivo: oxid titaničitý); ChelaZone® chelát bisglycinátu mědi, ChelaZone® železnatý bisglycinát chelát, ChelaZone® chelát bisglycinátu zinečnatého, činidla proti spekání: rostlinný stearát hořečnatý a oxid křemičitý; ChelaZone® manganistan bisglycinát chelát.
Vitamíny a minerály v jedné dávce
Hořčík200 mg
Mangan2 mg
Měď1 mg
Vápník400 mg
Železo10 mg
Zinek10 mg
Dávkování:
Užívejte 3 tobolky denně s jídlem. Zapijte velkým množstvím vody.

Měrná cena: 3 Kč vč. DPH / 1cps

V této kategorii výrobků také nabízíme:


Magnechel Magnesium chelate 90 kapslí

Zinc 90 tablet

Magnesium Citrát 400 mg + vitamínB6 120 table

Energia Magnesium 120 kapslí
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna