CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEZinc picolinate 200 tablet

0x
I
Z
 
Kód zboží:45064033
Výrobce:Ostrovit - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:139 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Zinc picolinate 200 tablet

Zinek ve formě pikolinátu zinečnatého jakožto vysoce biologicky dostupné formě. Zinek přispívá zejména k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky, k normální funkci imunitního systému a normálním rozpoznávacím funkcím.

Pikolinát zinečnatý je chelátová forma zinku, který obsahuje přibližně 19 % zinku. Kyselina pikolinová je přírodní chelátor minerálů produkovaný z aminokyseliny tryptofanu a to v játrech a ledvinách. Je transportován do slinivky břišní odkud je během trávení vylučována do tenkého střeva. Tam na sebe váže minerály, např. zinek a usnadní tak jeho absorpci - podporuje vstřebávání.

Rychle se vstřebává do krevního oběhu a proto je vysoce účinný.
Pikolinát zinečnatý je vhodný při prevenci a léčbě jater nebo zvětšení prostaty. Posílí imunitní systém a chrání buňky před oxidativním stresem a tím předchází nemocem jako je Alzheimerova choroba, srdeční selhání nebo ateroskleróza. Podporuje produkci testosteronu, který je nezbytný pro tvorbu svalové hmoty.
Složení:
Plnivo: mikrokrystalická celulóza; škrob, pikolinát zinečnatý (zinek), protispékavé látky: fosforečnany vápenaté; pikolinát zinečnatý (zinek), protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý.
Nutriční informace v jedné dávce:
Zinek15 mg
Dávkování:
1 tableta denně po jídle.V této kategorii výrobků také nabízíme:


MGZB 90 tablet hořčík zinek B6

Potassium citrate 99 mg 180 kapslí

Magnesium vitamin ampoules 20 x 25ml tropical

High Potency Magnesium 300mg 120 kapslí
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna