CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEZMA - Zinc Mag 120 kapslí

3x
E
Q
B
S
R
T
 
Kód zboží:35091111
Výrobce:HiTec Nutrition - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena403 Kč
Sleva:10%
Cena:363 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

ZMA zinc mag 100 kapslí

ZMA je sloučenina zinku a hořčíku, intenzivně povzbuzující v organismu syntézu anabolických hormonů. Tento přípravek značně zesiluje anabolismus svalových bílkovin a redukci tukové tkáně. Zinek a hořčík se podílí na všech etapách syntézy a fungování testosteronu. Kromě toho zvyšují aktivitu růstového faktoru IGF-1, který plní funkci anabolického „posla” růstového hormonu.

Zinek je nezbytným stopovým prvkem, který se podílí na syntéze inzulínu a organických bílkovin, účastní se správného fungování imunitního systému a podporuje antioxidační ochranu organismu. Hořčík má vliv na správný nervový a nervosvalový přenos, stimuluje syntézu ATP a svalových bílkovin, díky čemuž ve spojení se zinkem umožňuje mnohem rychlejší nárůst svalové hmoty a efektivnější regeneraci po tréninku. Velké množství vitamínu B6 značně zvětšuje asimilaci zinku a hořčíku a využití těchto látek organismem.

ZMA (zinek-monometionín-hořečnatého) pomáhá udržovat optimální hladinu testosteronu a tím nepřímo vede k lepší výstavbě svalstva, odbourávání tuků a lepší regeberácii po tréninku. Vlastně není žádný jiný optimálnější suplement než ZMA. Protože zinek a hořčík mají největší význam pro anabolické metabolické procesy a sportovci mají skoro vždy jejich deficit, může suplementace se ZMA vést doslova k "zázračnému" účinku. Optimální vstřebání obou prvků je založeno na chelátové vazbě na aminokyselinu methioninu.

Nutričně - fyziologický základ působení ZMA:
1. Hořčík a zinek se účastní v nepřeberném množství metabolických procesů, pro sportovce je jsou to hlavně anabolické tělesné funkce.
2. ZMA s obsahem oxidu hořečnatého navázaného na methionin je optimální forma hořčíku a zinku.
Složení:
hořečnaté soli kyseliny citronové, oxid hořečnatý, mono L-methionin sulfát zinku, hořečnaté soli mastných kyselin, pyridoxin hydrochlorid (vit. B6), protispékavá látka, hovězí želatina, oxid titaničitý jako barvivo.
Vitamíny a minerály v 1 kapsli:
Hořčík150 mg
Vitamín B6 - pyridoxin3.5 mg
Zinek10 mg
Dávkování:
Během tréninkových a netréninkových dnů používejte 1-5 kapslí denně 30 min. před spaním. Zapijte velkým množstvím vody.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Chrom 100 tablet

Triple Zinc 15mg + Vitamin C 60 kapslí

G.T.F. Chromium Complex 90 kapslí

Chelate 6! multimineral 90 kapslí

Hodnocení zákazníků:
Tomáš Hegli
20.03.2018 08:30:21
Môj veľmi obľúbený doplnok - spojenie zinku a magnézia, veľmi dôležitých minerálov. Zastavuje kŕče, pôsobí proti únave a priaznivo vplýva na prirodzený TST.
Zuzka Maurerová
31.08.2018 21:19:28
Zinok a horčík sú veľmi dôležité minerály. Tento doplnok obsahuje teda účinné množstvá.
Patrik Lebr
10.11.2020 00:52:16Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna