CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEZMA - Zinc Mag 120 kapslí

3x
E
Q
B
S
R
T
 
Kód zboží:35091111
Výrobce:HiTec Nutrition - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:319 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


ZMA - Zinc Mag 120 kapslí
Zinc 240 tablet
Zinc histidine 100 kapslí zinek
Triple zinc 90 kapslí zinek
klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

ZMA zinc mag 100 kapslí

ZMA je sloučenina zinku a hořčíku, intenzivně povzbuzující v organismu syntézu anabolických hormonů. Tento přípravek značně zesiluje anabolismus svalových bílkovin a redukci tukové tkáně. Zinek a hořčík se podílí na všech etapách syntézy a fungování testosteronu. Kromě toho zvyšují aktivitu růstového faktoru IGF-1, který plní funkci anabolického „posla” růstového hormonu.

Zinek je nezbytným stopovým prvkem, který se podílí na syntéze inzulínu a organických bílkovin, účastní se správného fungování imunitního systému a podporuje antioxidační ochranu organismu. Hořčík má vliv na správný nervový a nervosvalový přenos, stimuluje syntézu ATP a svalových bílkovin, díky čemuž ve spojení se zinkem umožňuje mnohem rychlejší nárůst svalové hmoty a efektivnější regeneraci po tréninku. Velké množství vitamínu B6 značně zvětšuje asimilaci zinku a hořčíku a využití těchto látek organismem.

ZMA (zinek-monometionín-hořečnatého) pomáhá udržovat optimální hladinu testosteronu a tím nepřímo vede k lepší výstavbě svalstva, odbourávání tuků a lepší regeberácii po tréninku. Vlastně není žádný jiný optimálnější suplement než ZMA. Protože zinek a hořčík mají největší význam pro anabolické metabolické procesy a sportovci mají skoro vždy jejich deficit, může suplementace se ZMA vést doslova k "zázračnému" účinku. Optimální vstřebání obou prvků je založeno na chelátové vazbě na aminokyselinu methioninu.

Nutričně - fyziologický základ působení ZMA:
1. Hořčík a zinek se účastní v nepřeberném množství metabolických procesů, pro sportovce je jsou to hlavně anabolické tělesné funkce.
2. ZMA s obsahem oxidu hořečnatého navázaného na methionin je optimální forma hořčíku a zinku.
Složení:
hořečnaté soli kyseliny citronové, oxid hořečnatý, mono L-methionin sulfát zinku, hořečnaté soli mastných kyselin, pyridoxin hydrochlorid (vit. B6), protispékavá látka, hovězí želatina, oxid titaničitý jako barvivo.
Vitamíny a minerály v 1 kapsli:
Hořčík150 mg
Vitamín B6 - pyridoxin3.5 mg
Zinek10 mg
Dávkování:
Během tréninkových a netréninkových dnů používejte 1-5 kapslí denně 30 min. před spaním. Zapijte velkým množstvím vody.

Měrná cena: 3 Kč vč. DPH / 1cps

V této kategorii výrobků také nabízíme:


Chromium Picolinate 200mcg 100cps

Magnesium and zinc chelate + vit.D3 90 kapslí

Potassium Magnesium Citrate 150g

Magnesium vitamin liquid 500 ml tropical

Hodnocení zákazníků:
Tomáš Hegli
20.03.2018 08:30:21
Môj veľmi obľúbený doplnok - spojenie zinku a magnézia, veľmi dôležitých minerálov. Zastavuje kŕče, pôsobí proti únave a priaznivo vplýva na prirodzený TST.
Zuzka Maurerová
31.08.2018 21:19:28
Zinok a horčík sú veľmi dôležité minerály. Tento doplnok obsahuje teda účinné množstvá.
Patrik Lebr
10.11.2020 00:52:16Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna