CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEVitamin D3 7000 IU / K2 200mcg 60 vege kapslí

0x
Z
I
R
 
Kód zboží:68063002
Výrobce:LSP nutrition - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:409 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


Vitamin D3 7000 IU / K2 200mcg 60 vege kapslí
Vitamin D3 + K2 + zinc 80 tablet
Pharma Vitamin D3 4000 IU vege spray 30 ml
Vitamin D3 8000 IU 200 tablet
klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Vitamin D3 7000 IU / K2 200mcg 60k.

Nejsilnější a synergicky působící kombinace vitamínu D3 a K2 MK-7. Tato netradiční forma vitamínu K působí v těle třikrát déle v porovnání s ostatními formami.

Vitamín D představuje v běžném jídelníčku jednu z nejčastěji deficitních látek. Dle studie Státního zdravotního ústavu z roku 2018 má většina české dospělé populace problém splnit jeho adekvátní denní příjem.1
Nedostatek vitamínu D se pak může projevit zejména v horší funkci imunitního systému (větší náchylnost k onemocnění horních cest dýchacích), zvýšení rizika zlomenin, svalovými slabostmi a nižší hladinou testosteronu.

Hlavní výhody produktu Vitamin D3+K2:

- obsahuje vitamín K2 MK-7 – tato speciální forma (tzv. menachinon-7) se na základě výzkumů ukazuje jako dokonalý kandidát pro suplementaci. Vykazuje v těle totiž až 3x delší dobu působení v porovnání s běžným vitamínem K1 a také disponuje mnoha zdravotními benefity.
Společně s vitamínem D vytváří synergické duo podporující normální stav kostí.
Složení:
Mikrokrystalická celulóza (plnidlo), vitamin K2 (menachinon MK-7), vitamin D3 (cholekalciferol), hydroxypropylmethyl celulóza (kapsle).
Vitamíny a minerály v 1 kapsli:
Vitamín D30.175 mg
Vitamín K0.2 mg
Dávkování:
1 kapsle týdně, vždy společně s jídlem pro lepší vstřebatelnost. Nepřekračujte doporučené dávkování. Upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro osoby na antikoagulační léčbě. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoli obtíží po užití výrobku přerušte jeho užívání. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Skladujte a uchovávejte v suchu, chraňte před teplem a mrazem, chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření vždy pečlivě uzavírejte a spotřebujte do data uvedeného na obalu. Dbejte na dodržování návodu k použití.

Měrná cena: 7 Kč vč. DPH / 1cps

V této kategorii výrobků také nabízíme:


Vitamin D3 2000iu 60 kapslí

Pharma Vitamin D3 2000 IU + K2 MK-7 + vit C + Zinc 60 kapslí

Vitamin D3 100 kapslí

Komplex vitamínů B repelent 60 tablet
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna