CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEVitamín D3 baby od narození 400IU 10ml

0x
Z
I
 
Kód zboží:85206305
Výrobce:Terezia - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:187 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


Vitamin D3 + K2 + zinc 80 tablet
Pharma Vitamin D3 4000 IU vege spray 30 ml
Vitamin D3 8000 IU 200 tablet
klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Vitamín D3 baby od narození 400IU 10ml

Vitamin D je pro lidský organizmus velice důležitý. Je rozpustný v tucích a primárně se nachází ve dvou formách: D2 (ergokalciferol) a D3 (cholekalciferol) jako aktivní forma nacházející se u lidí, která je tak lépe vstřebatelná. Vitamin D3 napomáhá vstřebávání a využití vápníku v organizmu. Je potřebný hlavně pro tvorbu a mineralizaci kostí a zubů. Zejména pro kojence a batolata je nezbytný pro růst pevných kostí a zubů. Vitamin D je vhodný i pro seniory a ženy v období menopauzy. Použitý olivový olej, jehož vlastnosti jsou dobře známy, zajišťuje efektivní vstřebávání vitamínu D3 do organismu.

Použití


Vitamin D3
>reguluje metabolismus vápníku – vstřebávání a využití
>potřebný k tvorbě a mineralizaci kostí a zubů
>udržuje normální funkce imunitního systému
>udržuje normální svalové funkce
Složení:
Olivový olej, vitamin D3 (cholekalciferol), vitamin E (směs tokoferolu). 1 kapka obsahuje 10µg/400 IU vitaminu D3 v olejové bázi (200% RHP*)

* Referenční hodnota příjmu
Vitamíny a minerály v jedné dávce
Dávkování:
Kojenci od narození a děti do 12 let 1 kapka denně. Dospělí a děti od 12 let 2 kapky denně. Otočte dnem vzhůru, netřeste. Kápněte přímo na dudlík, bradavku nebo jazyk kojence, popř. přidejte do jídla nebo nápoje. Upozornění >Doplněk stravy >Vhodné již od narození - Posouzeno Českou pediatrickou společností >Ukládejte mimo dosah dětí >Nepřekračujte denní doporučenou dávku >Není náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu >Uchovávejte v suchu 25°C >Vhodné pro bezlepkovou dietu >Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku

Měrná cena: 0 Kč vč. DPH / 100ml

V této kategorii výrobků také nabízíme:


Vita Rutin 90 tablet

Vitamin A + betakaroten 25000 IU 90 kapslí

Vitamín B5 kyselina pantothenová 500 tablet

Vitamin B12 500 tablet
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna