CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEVitamin D3 + K2 90 Vege kapslí

0x
Z
I
R
 
Kód zboží:91063011
Výrobce:Mammut nutrition - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:280 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


Vitamin D3 + K2 + zinc 80 tablet
Pharma Vitamin D3 4000 IU vege spray 30 ml
Vitamin D3 8000 IU 200 tablet
klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Vitamin D3 + K2 90 Vege kapslí

Představujeme Vám klíčovou součást Vašeho každodenního zdraví a vitality: Mammut Vitamin D3 + K2 Caps - 90 vegetariánských kapslí. V dnešním uspěchaném světě je často obtížné získat potřebné množství životně důležitých vitamínů z běžné stravy či přirozeného slunečního záření. Tento vysoce kvalitní doplněk stravy nabízí optimálně vyvážený poměr vitamínů D3 a K2, které jsou zásadní pro zachování pevného zdraví a vitality.

Vitamín D3, známý jako "sluneční vitamín", je nezbytný pro správnou funkci mnoha tělesných systémů. Avšak vzhledem k proměnlivé intenzitě slunečního záření a našemu modernímu životnímu stylu často nedostáváme dostatek tohoto vitamínu. Doplnění vitamínu D3 může být pro mnohé z nás nezbytné pro udržení optimálního zdraví.

Vitamín K2, nalezený především v zelené zelenině, je důležitý pro správné vstřebávání vápníku do kostí a zubů, což přispívá k jejich pevnosti a zdraví. Společně s vitamínem D3 tvoří silnou dvojici pro podporu kostního zdraví.

Naše Mammut Vitamin D3 + K2 Caps jsou speciálně formulovány pro optimální absorpci v těle, což zajišťuje maximální účinnost těchto klíčových vitamínů. Navíc díky vegetariánské formě kapslí jsou vhodné pro širokou škálu dietních preferencí.

Pět klíčových benefitů Mammut Vitamin D3 + K2 Caps:

Podpora imunitního systému: Vitamin D3 přispívá k normální funkci imunitního systému, což je zásadní pro udržení celkového zdraví a prevenci onemocnění.

Zdravé kosti: Společný přínos vitamínů D3 a K2 v udržování normálního stavu kostí a zubů, což je klíčové pro dlouhodobé fyzické zdraví.

Normální svalová funkce: Vitamin D3 má zásadní význam pro udržení normální činnosti svalů, což je důležité pro každodenní pohyb a fyzickou aktivitu.

Podpora srážení krve: Vitamin K2 přispívá k normální srážlivosti krve, což je zásadní pro rychlou a efektivní reakci těla na poranění.

Optimální absorpce: Speciální formulace zajišťuje efektivní vstřebávání vitamínů pro maximální využití a účinnost.

Investujte do svého zdraví s Mammut Vitamin D3 + K2 Caps a poskytněte svému tělu podporu, kterou potřebuje pro udržení vitality a zdraví.

1) Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu.
2) Vitamin D přispívá k normální hladině vápníku v krvi.
3) Vitamín D a vitamín K přispívají k udržení normálního stavu kostí.
4) Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému.
5) Vitamin D přispívá k udržení normální činnosti svalů.
6) Vitamin K přispívá k normální srážlivosti krve.
Složení:
Živiny na porci (1 kapsle) % NRV*
Vitamín D3 25 µg 500
Vitamín K2 25 µg 33
* NRV = % referenčních hodnot živin (podle nařízení (EU) č. 1169/2011).


Ingredience:
Objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), hydroxypropylmethylcelulóza (obal tobolky)7, menach-inon-7, cholekalciferol.
Dávkování:
Doporučujeme užívat jednu kapsli denně s jídlem. Kapsle Mammut Vitamin D3 + K2 jsou k dispozici v plechovce po 90 kusech. Tipy: Doporučená denní dávka by neměla být překročena! Žádná náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Skladujte mimo dosah malých dětí. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců. Přípravek skladujte uzavřený, v suchu, chráněn před světlem a při pokojové teplotě do max. 25 °C.

Měrná cena: 3 Kč vč. DPH / 1cps

V této kategorii výrobků také nabízíme:


Vitamín D3K2 + Calcium chelate 120 kapslí

Vitamín D3 baby od narození 400IU 10ml

Super K 90 kapslí

Vitamín D3 2000 IU 50mcg 130 tobolek
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna