CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEVitamín K2 vegan MK-7 200mcg 50ml

0x
I
Z
R
 
Kód zboží:55063005
Výrobce:Woldohealth - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:739 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


Vitamín D3 K2 kapky 1000 IU 50 ml
Vitamín D3 kapky 1000 IU 50 ml
klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Vitamín K2 vegan MK-7 200mcg 50ml

Vitamín K2 MK7 je nezbytný pro funkci proteinů, které na sebe váží vápník a podílejí se na udržování normální strukturu osteoartikulárního systému, zubů, arteriální stěny a regulaci růstu buněk. Také napomáhá normální srážení krve a syntéze bílkovin nacházející se v plazmě, kostech a ledvinách.

Patentovaná forma vitamínu K2 MK7 je používána kvůli jejím výhodám jako je biologická dostupnost, vyšší aktivita v lidském těle a vyšší stabilita při vysokých teplotách v porovnání s dalšími formami vitamínu K2. Navíc má také delší poločas rozpadu v těle, což zajišťuje její vyšší využitelnost. MCT tuk z kokosové dužiny napomáhá správnému vstřebávání vitamínu.

Vitamín K2 hraje velmi důležitou roli v aktivaci osteokalcinu, což je nekolagenní bílkovina produkovaná kostními buňkami. Tato bílkovina se podílí na mineralizaci kostí tím, že transportuje vápník do kostí a zubů. V opačném případě by se vápník hromadil v cévách, mozku a ledvinách.
Obě formy vitamínu K2, MK4 a MK7 jsou přínosné pro lidské tělo, ale MK7 aktivuje větší podíl osteokalcinu a je proto pro tělo přínosnější. Plně aktivovaná hladina osteokalcinu napomáhá k využití maximálního dostupného množství vápníku pro tvorbu kostí.
Složení:
MCT olej, vitamín K2 200mcg 267% RHP laboratorně testovány 99,9 All-Trans vitamín K2.

Vhodné pro vegany.
Vitamíny a minerály ve 100 g výrobku:
Vitamín K20.2 mcg
Dávkování:
Užívejte 10 kapek denně. Pomocí pipety z přírodního kaučuku můžete snadno a přesně dávkovat. Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte na chladném a suchém místě. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu a zdravý životní styl.

Měrná cena: 739 Kč vč. DPH / 100mlVýrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna