CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEPharma homocysteine level aid 60 tablet

0x
I
Z
R
B
S
 
Kód zboží:45068009
Výrobce:Ostrovit - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:195 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Pharma homocysteine level aid 60 tablet

Homocystein vzniká jako mezičlánek v důležitém biochemickém cyklu lidského nitrobuněčného metabolismu. Jeho úkolem je dodávat pro chemické procesy v buňkách nenahraditelné součástky, které slouží k udržení života.

Další účinné látky:
- Betain HCL - je zodpovědný za správný transport vápníku, vitamínu B12, bílkovin a částic železa z potravy. V kombinaci s pepsinem tyto sloučeniny rozkládá na menší částice a následně se podílí na jejich vstřebávání. Je zodpovědný za správnou hladinu homocysteinu v našem těle.

- Cholin - je využíván především pro své kognitivně stimulující vlastnosti (přímá přeměna na acetylcholin, jeden z nejdůležitějších neurotransmiterů) nebo jako lék na zdraví jater, je schopný snížit hromadění tukových jater, jejich chronické záněty, cirhózu a hypercholesterolémii. Bylo prokázáno, že může pomoci snížit hladinu homocysteinu v těle.

- Riboflavin – přispívá k udržení správného energetického metabolismu, napomáhá ke správné činnosti nervové soustavy. Navíc tento vitamín pomáhá udržovat správný stav sliznic a stav červených krvinek. Kromě toho pomáhá udržovat zdravou pokožku a přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Nezbytný při metabolismu homocysteinu.

- Vitamín B6 - plní a podporuje řadu fyziologických funkcí a je nezbytný pro správné fungování všech orgánů v našem těle. Ovlivňuje správnou hladinu homocysteinu v těle.

- Kyselina listová - přispívá ke správné funkci imunitního systému, snižuje míru únavy a vyčerpání, podílí se na procesu dělení buněk a účastní na tvorbě červených krvinek a růstu zárodečných tkání během těhotenství.

- Biotin (vitamín B7) - přispívá k udržení správného energetického metabolismu, napomáhá ke správné činnosti nervové soustavy. Navíc přispívá k udržení správného metabolismu makroživin. Biotin pomáhá udržovat zdravou pokožku a vlasy a pomáhá udržovat správný stav sliznic. Reguluje hladinu homocysteinu v těle.

- Vitamin B12 - přispívá k udržení správného energetického metabolismu a napomáhá ke správné činnosti nervové soustavy a k udržení správného metabolismu homocysteinu. Tento vitamín hraje roli v procesu buněčného dělení.
Složení:
Betain HCL, obal tobolky (plnidlo: hydroxypropylmethylcelulóza), vitamín B2 (riboflavin), vitamín B6 (pyridoxal 5-fosfát P-5-P), biotin (d-biotin), kyselina listová (glukosaminová sůl kyseliny (6S)) - 5-methyl-tetrahydrolistová - 5-MTHF), vitamín B12 (methylkobalamin).
Nutriční informace v jedné dávce:
Biotin2.5 mg
Kyselina listová 0.6 mg
Vitamín B12 - kobalamin0.05 mg
Vitamín B240 mg
Vitamín B6 - pyridoxin18 mg
Nutriční informace v jedné dávce:
Betain hydrochlorid1000 mg
Cholin Bitartrát200 mg
Dávkování:
2 kapsle denně. Nejlépe s jídlem.V této kategorii výrobků také nabízíme:


B-complex forte 90 kapslí

Strong Vitamin B 90 kapslí

Kyselina listová B9 800mcg 100 kapslí

Pharma Vitamin B12 methylcobalamin spray 30 ml
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna