CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEExtra Virgin Olive Oil 3l BIO

0x
Z
I
E
Q
R
 
Kód zboží:78131907
Výrobce:Centonze
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena1 217 Kč
Sleva:10%
Cena:1 095 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Námi doporučené alternativní výrobky:


Extra Virgin Olive Oil 0,5l BIO

Extra Virgin Olive Oil 500 ml plechovka BIO

Extra Virgin Olive Oil riserva 0,5l BIO

klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Extra Virgin Olive Oil 3l BIO

Extra panenský olivový olej v certifikované kvalitě BIO, kategorie superior, lisovaný šetrným procesem „za studena“ při teplotách do 27 stupňů Celsia, a to do 8 hodin od ukončení ruční sklizně
Základ oleje tvoří výhradně špičkový monokultivar Nocellara del Belice. Pro olej je charakteristická intenzivní zelená barva se zlatými odlesky, bohatá aromatická kompozice, středně intenzivní ovocná, plně zakulacená chuť, lehce kořeněná, s příjemným „koncem“ , nádechem po rajčatech a bylinkách. Díky skutečně nízkým teplotám zpracování, obsahuje olej Centonze vysoké množství bioaktivních složek a enzymů. Olej je vhodný při přípravě ryb, mořských plodů, zeleninových polévek a červeného masa.
Složení:
100% olivový olej.
Extra panenský BIO olivový olej lisovaný za studena. Jedlý olej rostlinný jednodruhový. Výběrová jakost olivového oleje získaného přímo z oliv a pouze mechanickými postupy.
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty