CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEJasmínová rýže 1000 g

0x
D
N
Z
B
 
Kód zboží:88132025
Výrobce:Royal Umbrella
Dostupnost:skladem
 
Cena:83 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


Jasmínová rýže 2000 g
Jasmínová rýže 4540 g
klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Jasmínová rýže 1000 g

Rýže pochází ze severovýchodní thajské provincie Ubonratchatani. Je to velmi specifická oblast, kde je výjimečná půda s ideálním subtropickým klimatem a velmi dobrým zdrojem vody. Rýže by se měla pravidelně objevovat na zdravém jídelníčku. Studie potvrdila, že jasmínová rýže snižuje hladinu cholesterolu v krvi a je vhodná při redukční dietě, protože obsahuje velké množství vláknin a výživných látek, pomáhá tak posílit srdeční činnost a krevní oběh. Působí také kladně na vylučování tekutin.

Thajská jasmínová rýže Royal Umbrella neobsahuje téměř žádný tuk. Jasmínová rýže nenabývá příliš na objemu, proto doporučujeme vařit trochu větší množství vody, než jste zvyklí. Ale také proto, že jí sníte mnohem více, než je tomu u normální rýže, je prostě neodolatelně jemná a chutná. Tato rýže je ideální přílohou k naším tuňákovým kouskům, které můžete také zakoupit v našem
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1493 kJ
Sacharidy - uhlohydráty80 g
Sůl0 g
Tuky0.5 g
Vláknina0 g
Z toho cukry0 g
Z toho nasycené mastné kyseliny0 g
Bílkoviny - proteiny7 g
Energetická hodnota351 kCal

Měrná cena: 8 Kč vč. DPH / 100gVýrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna