CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIE

Výrobky značky:Jasmínová rýže 2000 g rose brand

0x
D
N
Z
B
 
Kód zboží:88132022
Výrobce:Milagrosa
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena175 Kč
Sleva:25%
Cena:131 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Jasmínová rýže 2000 g

Rýže pochází ze severovýchodní thajské provincie Ubonratchatani. Je to velmi specifická oblast, kde je výjimečná půda s ideálním subtropickým klimatem a velmi dobrým zdrojem vody. Rýže by se měla pravidelně objevovat na zdravém jídelníčku. Studie potvrdila, že jasmínová rýže snižuje hladinu cholesterolu v krvi a je vhodná při redukční dietě, protože obsahuje velké množství vláknin a výživných látek, pomáhá tak posílit srdeční činnost a krevní oběh. Působí také kladně na vylučování tekutin.

Thajská jasmínová rýže Royal Umbrella neobsahuje téměř žádný tuk. Jasmínová rýže nenabývá příliš na objemu, proto doporučujeme vařit trochu větší množství vody, než jste zvyklí. Ale také proto, že jí sníte mnohem více, než je tomu u normální rýže, je prostě neodolatelně jemná a chutná. Tato rýže je ideální přílohou k naším tuňákovým kouskům, které můžete také zakoupit v našemV této kategorii výrobků také nabízíme:


Pasta limone pepe 250 g citron a černý pepř

Pasta aglio basilico 250 g česnek a bazalka

Extra Virgin Olive Oil 500 ml plechovka BIO

Extra Virgin Olive Oil 0,5l BIO
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty