CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEJasmínová rýže 9070 g rose brand

0x
D
N
Z
B
 
Kód zboží:88132026
Výrobce:Milagrosa
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena779 Kč
Sleva:12%
Cena:689 Kč vč. DPH

Tento výrobek najdete také ve výprodeji za 599 Kč ! Klikněte zde »
 

 
množství:ks  
Námi doporučené alternativní výrobky:


Jasmínová rýže 1000 g rose brand

klikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Jasmínová rýže 9070 g rose brand

Rýže pochází ze severovýchodní thajské provincie Ubonratchatani. Je to velmi specifická oblast, kde je výjimečná půda s ideálním subtropickým klimatem a velmi dobrým zdrojem vody. Rýže by se měla pravidelně objevovat na zdravém jídelníčku. Studie potvrdila, že jasmínová rýže snižuje hladinu cholesterolu v krvi a je vhodná při redukční dietě, protože obsahuje velké množství vláknin a výživných látek, pomáhá tak posílit srdeční činnost a krevní oběh. Působí také kladně na vylučování tekutin.

Thajská jasmínová rýže Royal Umbrella neobsahuje téměř žádný tuk. Jasmínová rýže nenabývá příliš na objemu, proto doporučujeme vařit trochu větší množství vody, než jste zvyklí. Ale také proto, že jí sníte mnohem více, než je tomu u normální rýže, je prostě neodolatelně jemná a chutná. Tato rýže je ideální přílohou k naším tuňákovým kouskům, které můžete také zakoupit v našem
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty