CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIECoffee with marine collagen 150g natural

0x
D
N
Z
B
E
 
Kód zboží:45131005
Výrobce:Ostrovit - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:208 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Coffee with marine collagen 150g natural

Instantní káva pro každého milovníka lahodné kávy s přírodní příchutí se zvýšeným obsahem kofeinu a s přídavkem inulinu a peptidů rybího kolagenu. Skvěle se hodí v kombinaci s mlékem a cukrem, dle svých preferencí.

Po staletí je kofein oceňovaným nápojem lidmi po celém světě. Rozvoj potravinářských technologií nám umožnil vybrat si mezi jeho různými formami a druhy. Jeho pravidelná konzumace již vůbec nemusí být spojena s negativními důsledky pro naše zdraví.

Káva OstroVit s mořským kolagenem je určena především lidem, kteří milují chuť kávy a potřebují po ní sáhnout, když pociťují úbytek síly a potřebují vzpruhu, a také těm, kteří chtějí svůj každodenní jídelníček doplnit o mořský kolagen.

Obsažený kofein se získává z bobů Robusta. Kofein je alkaloid, který vykazuje stimulační, energizující a výkonnost zvyšující účinky, a proto se tak snadno přidává do mnoha nápojů a doplňků stravy. Peptidy mořského kolagenu jsou zdrojem vysoce vstřebatelného kolagenu, který je jedním z nejdůležitějších proteinů, které se nacházejí v našem těle. Kolagen je mimo jiné základním stavebním kamenem kůže, šlach, kostí, kloubů, rohovky oka, ovlivňuje soudržnost, pevnost a elasticitu pojivové tkáně.
Složení:
Přírodní káva robusta, hydrolyzované peptidy rybího kolagenu, inulin, bezvodý kofein.

Upozornění: Nedoporučuje se užívat dětem a těhotným ženám (obsah kofeinu 200 mg v 1 porci). Nekonzumujte s jinými produkty, které jsou zdrojem kofeinu nebo jinými složkami s podobnými účinky.

Upozornění: Výrobek může obsahovat mléko, vejce, lepek, sója, ořechy.
Nutriční informace v jedné dávce:
Kofein200 mg
Rybí kolagen peptid5000 mg
Dávkování:
12 g výrobku (3 odměrky) zalijte horkou vodou (200 ml) a promíchejte. Konzumujte jednou denně.

Měrná cena: 104 Kč vč. DPH / 100g

V této kategorii výrobků také nabízíme:


Adaptogení přírodní bylinná směs sen 50g

Čaj Štíhlá linie s Acai

Kurkuma latte bio 230g gastrobalení

Phyto Coffee Maca 100 g Cichorium intybus Lepidium meyenii
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna