CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIENo More Coffee Extreme 300 g

0x
D
N
Z
B
E
 
Kód zboží:45131011
Výrobce:Ostrovit - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:783 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

No More Coffee Extreme 300 g

OstroVit No More Coffee Extreme 300 g
OstroVit No More Coffee Extreme je doplněk stravy v práškové formě, který se vyznačuje bohatostí kofeinu v jedné porci produktu, kde najdete až 200 mg cenné sloučeniny. Výrobek navíc obsahuje mnoho cenných účinných látek, jako je reishi, lví hříva a rhodiola rosea. Jedná se o produkt s jedinečnou, sladkou chutí čokolády a oplatek, který bude fungovat jak mezi fyzicky aktivními lidmi, tak mezi duševně pracujícími spotřebiteli.

Bohatost kofeinu - jedna porce produktu dodá tělu až 200 mg sloučeniny.
Poklad účinných látek - doplněk stravy je zdrojem polysacharidů, které jsou do těla dodávány spolu s extraktem z reishi, lví hřívy, cordyceps chaga. Dále přípravek obsahuje extrakt z kořene maca, ashwagandha a rhodiola rosea, dále L-tyrosin, L-theanin, cholin a niacin.
Bez přidaného cukru - výrobek obsahuje nízkokalorická sladidla, jako je erythritol a sukralóza, které přispívají ke snížení energetického obsahu jídelníčku.
Jedinečná chuť - přípravek vyniká sladkou čokoládovo-oplatkovou vůní.
Výkon - jedno balení je 30 porcí směsi.
Pohodlí a jednoduchost – příprava nápoje chvíli trvá a nevyžaduje speciální dovednosti.
Vhodné pro vegetariány a vegany - doplněk stravy neobsahuje složky živočišného původu, takže skvěle zapadne do jídelníčku lidí, kteří dodržují speciální dietní omezení.
OstroVit No More Coffee Extreme – pozoruhodný zdroj kofeinu
OstroVit No More Coffee Extreme je produkt, který se vyznačuje bohatstvím kofeinu, který je řazen do skupiny purinových alkaloidů. Přípravek využívá bezvodou formu kofeinu, což je organicky čistá chemikálie ve formě prášku, který se dokonale rozpouští ve vodě.

OstroVit No More Coffee Extreme je také zdrojem mnoha účinných látek - v přípravku najdete polysacharidy získané z extraktu z houby reishi a také z lví hřívy, cordyceps a chaga. Doplněk stravy navíc obsahuje kořen maca a ashwagandha a extrakt z rhodiola rosea. Ve směsi dále najdete L-tyrosin, L-theanin a cholin, který pomáhá ke správné činnosti jater a přispívá k udržení správného metabolismu tuků. OstroVit No More Coffee Extreme je navíc zdrojem niacinu ve formě inositol hexanikotinátu, který nezpůsobuje návaly horka, ale podporuje udržení normálního energetického metabolismu a přispívá ke snížení pocitu únavy a vyčerpání, ba co víc. , pomáhá udržovat zdravou pokožku a napomáhá správnému fungování nervového systému. Jedná se o hodnotnou alternativu ke klasické malé černé, která vyhoví potřebám spotřebitelů vedoucích intenzivní životní styl.
Složení:
Složení:
Kakao, sladidlo: erythritol; extrakt z houby reishi (Ganoderma lucidum (Curtis) P. Karst.) standardizovaný na 40 % polysacharidů, extrakt z houby cordyceps (Cordyceps sinensis (Berk) Sacc.) standardizovaný na 40 % polysacharidů, extrakt z houby chaga (Inonotus obliquus) standardizovaný na 40 % polysacharidů, extrakt z lví hřívy (Hericium erinaceus (BulI.: Fr.) Pers) standardizovaný na 30 % polysacharidů, aromata, extrakt z kořene maca (Lepidium meyenii Walp.), L-tyrosin, L-theanin, extrakt z kořene ashwagandha ( Withania somnifera L. Dunal) - KSM-66 Ashwagandha® standardizovaný na 5 % withanolidů, bezvodý kofein, extrakt z kořene rhodiola rosea (Rhodiola Rosea L.) standardizovaný na 1 % salidrosidů, cholin bitartrát, inositol hexanikotinát (niacin), sladidlo sukralóza.

Výrobek může obsahovat mléko (včetně laktózy), sóju, arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, obiloviny obsahující lepek, vejce, korýše, ryby.

Nutriční hodnoty
Čistá hmotnost produktu: 300 g
Počet porcí na nádobu: 30
Velikost porce: 10 g
Vitamíny a minerály v jedné dávce
Vitamín B3 - niacin16 mg
Aminokyseliny v jedné dávce
L-Theanin200 mg
L-Tyrosin200 mg
Obsah ostatních účinných látek v jedné dávce
Ashwagandha200 mg
chaga1000 mg
Cholin Bitartrát100 mg
Cordyceps extrakt 1000 g
kofein bezvodý200 mg
Lions Mane850 mg
Maca extrakt 250 mg
Reishi extrakt 1000 g
Rhodiola rosea30 mg
z toho salidrozid0.3 mg
z toho withanolidy10 mg
Dávkování:
Dávkování: Doporučenou dávku 10 g (2 odměrky) přelijte 200 ml horké vody nebo mléka. Konzumujte jednou denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek nepoužívejte jako náhradu (náhradu) pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nepožívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Přípravek by se neměl konzumovat při užívání sedativ, léků na spaní, antiepileptik a neměl by být užíván dětmi, těhotnými ženami a během kojení. Držte mimo dosah dětí. Tento obal uchovávejte těsně uzavřený na suchém místě při teplotě 15-25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Měrná cena: 261 Kč vč. DPH / 100g

V této kategorii výrobků také nabízíme:


Adaptogení přírodní bylinná směs čistá mysl 50g

Bikava 150 g

Phyto Coffee Kozinec 100 g Cichorium intybus Astragalus membranaceus

Čaj Ostropestřec s mátou
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna