CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIENo More Coffee Regular 300 g

0x
D
N
Z
B
E
 
Kód zboží:45131013
Výrobce:Ostrovit - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:603 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

No More Coffee Regular 300 g

OstroVit No More Coffee Regular 300 g
OstroVit No More Coffee Regular je doplněk stravy ve formě prášku, který se vyznačuje jedinečnou čokoládovo-oplatkovou chutí. Jedná se o přípravek, který obsahuje 80 mg bezvodého kofeinu v části produktu a je také pokladnicí cenných ingrediencí, jako je mimo jiné reishi, kořen maca nebo kořen ashwagandha. Je to směs bez přidaného cukru, která poskytuje zdravou a na živiny bohatou alternativu ke klasickému šálku malého černého.

Zdroj kofeinu - v jedné porci produktu najdete 80 mg sloučeniny.
Poklad cenných účinných látek - doplněk stravy obsahuje mimo jiné extrakt z houby reishi, extrakt z lví hřívy, L-tyrosin, L-theanin, inositol hexanikotinát (niacin) nebo extrakt z kořene rhodiola rosea.
Bez přidaného cukru - směs obsahuje nízkoenergetická sladidla, jako je erythritol nebo sukralóza, které přispívají ke snížení energetického obsahu stravy.
Lahodná příchuť - čokoládovo-oplatková chuťová kompozice je sladké duo, které potěší mlsné jazýčky a uspokojí chuťové pohárky.
Výkon - jedno balení je 30 porcí hodnotné směsi.
Pohodlná forma - příprava přípravku dostupného v práškové formě nevyžaduje speciální dovednosti - stačí chvilka, abyste si mohli vychutnat lahodný a nevšední nápoj.
Vhodné pro vegetariány - výrobek neobsahuje složky živočišného původu, díky čemuž dokonale zapadá do jídelníčku lidí využívajících rostlinnou stravu.
OstroVit No More Coffee Regular - originální alternativa klasické kávy
OstroVit No More Coffee Regular je zdrojem bezvodého kofeinu, což je organická chemická sloučenina ze skupiny purinových alkaloidů, kterou běžně užívají jak sportovci, tak duševně pracující lidé. Je to látka ve formě prášku, která se vyznačuje vynikající rozpustností ve vodě.

V doplňku stravy najdete kromě kofeinu i řadu dalších sloučenin - bohatství polysacharidů v podobě extraktu z houby reishi, lví hřívy, cordycepsu, čagy a také extrakt z kořene maca, L-tyrosin nebo L. -theanin a cholin, které přispívají ke správné činnosti jater a přispívají k udržení správného metabolismu tuků. OstroVit No More Coffee Regular obsahuje také kořen ashwagandha a extrakt z rhodiola rosea a je zdrojem niacinu ve formě inositol hexanikotinátu, který nemá flush efekt a podporuje udržení normálního energetického metabolismu a přispívá ke snížení pocitu únavy a vyčerpání. A co víc, niacin udržuje vaši pokožku zdravou a napomáhá správnému fungování nervového systému.

OstroVit No More Coffee Regular je doplněk stravy se sladkou chutí čokolády a oplatek, který je originální a pozoruhodnou alternativou klasické kávy.

Laboratorně ověřená kvalita
V zájmu zdraví našich zákazníků jsou námi vyráběné produkty pravidelně testovány v nezávislé akreditované laboratoři, abychom zajistili a udrželi nejvyšší kvalitu.
Složení:
Složení:
Kakao, sladidlo: erythritol; extrakt z houby reishi (Ganoderma lucidum (Curtis) P. Karst.) standardizovaný na 40 % polysacharidů, extrakt z lví hřívy (Hericium erinaceus (BulI.: Fr.) Pers) standardizovaný na 30 % polysacharidu, extrakt z houby cordyceps (Cordyceps sinensis (Cordyceps sinensis Berk) Sacc.) standardizovaný na 40 % polysacharidů, extrakt z houby chaga (Inonotus obliquus) standardizovaný na 40 % polysacharidů, aromata, extrakt z kořene maca (Lepidium meyenii Walp.), L-tyrosin, L-theanin, extrakt z kořene ashwagandha ( Withania somnifera L. Dunal) - KSM-66 Ashwagandha® standardizovaný na 5 % withanolidů, cholin bitartrát, bezvodý kofein, extrakt z kořene rhodiola rosea (Rhodiola Rosea L.) standardizovaný na 1 % salidrosidů, inositol hexanikotinát (niacin), sladidlo sukralóza.

Výrobek může obsahovat mléko (včetně laktózy), sóju, arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, obiloviny obsahující lepek, vejce, korýše, ryby.

Nutriční hodnoty
Čistá hmotnost produktu: 300 g
Počet porcí na nádobu: 30
Velikost porce: 10 g
Vitamíny a minerály v jedné dávce
Vitamín B3 - niacin16 mg
Aminokyseliny v jedné dávce
L-Theanin200 mg
L-Tyrosin200 mg
Obsah ostatních účinných látek v jedné dávce
Ashwagandha200 mg
chaga1000 mg
Cholin Bitartrát100 mg
Cordyceps extrakt 1000 g
kofein bezvodý200 mg
Lions Mane850 mg
Maca extrakt 250 mg
Reishi extrakt 1000 g
Rhodiola rosea30 mg
z toho salidrozid0.3 mg
z toho withanolidy10 mg
Dávkování:
Dávkování: Doporučenou dávku 10 g (2 odměrky) přelijte 200 ml horké vody nebo mléka. Konzumujte jednou denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek nepoužívejte jako náhradu (náhradu) pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nepožívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Přípravek by se neměl konzumovat při užívání sedativ, léků na spaní, antiepileptik a neměl by být užíván dětmi, těhotnými ženami a během kojení. Držte mimo dosah dětí. Tento obal uchovávejte těsně uzavřený na suchém místě při teplotě 15-25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Měrná cena: 201 Kč vč. DPH / 100g

V této kategorii výrobků také nabízíme:


Phyto Coffee Ostropestřec 100 g Cichorium intybus Silybum marianum

Čaj Urologický s brusinkami

No More Coffee Extreme 300 g

Adaptogení přírodní bylinná směs vitalita 50g
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna