CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEPhyto Coffee Kozinec 100 g Cichorium intybus Astragalus membranaceus

0x
Z
I
R
K
 
Kód zboží:82131025
Výrobce:Salvia paradise - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:150 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Phyto Coffee Kozinec 100 g Cichorium intybus Astragalus membranaceus

Phyto Coffee je směs rozpustné čekanky a funkční dávky standardizovaného extraktu kozince blanitého. Připravený nápoj je chutnou bezkofeinovou alternativou kávy obohacenou o účinky kozince blanitého.

Kozinec blanitý podporuje imunitní systém a přirozenou odolnost organismu. Je významným adaptogenem a antioxidantem. Přispívá k dobrému stavu kardiovaskulárního systému a cévní soustavy. Příznivě působí na cirkulaci krve a udržení normálního krevního tlaku.
Složení:
pražená čekanka, instantní čekanka, Astragalus membranaceus standardizovaný extrakt (astragalosid, polysacharidy). Doporučená denní dávka obsahuje 7 mg astragalosidu IV, 350 mg polysacharidů.

Průměrné nutritiční informace v jedné dávce
Polysacharidy 0.35 g
Obsah ostatních účinných látek v jedné dávce
Astragalus7 mg
Dávkování:
Vrchovatou čajovou lžičku směsi (4 g) zalijeme 250 ml vroucí vody a necháme zchladnout na teplotu vhodnou k pití. Pijeme 2× denně. Nápoj je možné dochutit cukrem a mlékem. Z Phyto Coffee lze připravit v pákovém kávovaru i nápoj na způsob espressa. Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Skladujte v temnu a suchu. Doplněk stravy

Měrná cena: 150 Kč vč. DPH / 100g

V této kategorii výrobků také nabízíme:


Čaj Večerní na spánek

Adaptogení přírodní bylinná směs imunita 50g

Phyto Coffee Čaga 100 g Cichorium intybus Tribulus terrestris

No More Coffee Regular 300 g
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna