CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIE

Výrobky značky:Barley Powder BIO 200g

0x
Z
I
R
 
Kód zboží:62131911
Výrobce:Purasana
Dostupnost:skladem
 
Cena:400 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  

snížená doprava po ČR

klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Barley Powder BIO 200g

Prášek je extrahován z čerstvého zeleného ječmene a obsahuje velké množství důležitých látek, proto je přirozeným zdrojem živin a fytoživin. Čerstvá tráva z ječmene se suší a zpracovává hned po sklizni. Má silné detoxikační účinky díky chlorofylu, dodává organismu energii a působí velmi příznivě na imunitní systém.
Složení:
100% zelený ječmen (Hordeum vulgare) v prášku z Mongolska.
Dávkování:
2 x denně 3 vrchovaté čajové lžičky (6 g) smíchejte s 300 ml šťávy, mléka, ovocného nebo zeleninového koktejlu. Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let. Pro těhotné a kojící ženy užívání výrobku doporučujeme po konzultaci s lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje vyváženou pestrou stravu. Vhodné pro vegany. Skladujte na suchém místě mimo dosah dětí. Sáček těsně uzavřete po každém použití.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Slimming Mix BIO 250g

Sport Supermix 125g

Catuaba tincture 100 ml

Coconut Water BIO 100g
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty