CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIE

Výrobky značky:Black Currants 200g

0x
Z
I
R
 
Kód zboží:62131922
Výrobce:Purasana
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena299 Kč
Sleva:1%
Cena:297 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Black Currants 200g

Black Currants (Černý rybíz)

Maximální zachování živin v nejvyšší možné kvalitě - superpotraviny značky Purasana jsou zpracovávány exkluzivní metodou sušení mrazem, která zaručuje zachování maximálního možného množství živin a bioaktivních frakcí citlivých na vyšší teploty.

Jde o speciální šetrnou metodu, kdy je díky několika krokům potravina postupně sušena mrazem, včetně přechodové lázně v jablečném džusu, který těmto plodům dodává nezaměnitelnou svěžest a chuť. Součástí této nadstandardní procedury, jejímž cílem je zachování maximálního množství živin, je také následné použití ochranného filmu ze slunečnicového oleje (ekologické zemědělství), čímž je zabráněno nadměrnému vysychání produktu a ztrátě optimálních organoleptických vlastností.

Plody Černého rybízu neboli Ribes nigrum jsou ceněny pro vysoký obsah vitamínu C a typickou výrazně sladkokyselou chuť, která se perfektně hodí k müsli, jogurtu nebo do smoothies. I malé množství dovede z těchto pokrmů udělat ovocnou lahůdku.

Kromě toho rybíz obsahuje i vitamíny skupiny B, vitamín A a řadu pro tělo prospěšných minerálů a bioaktivních látek. Je výborným antioxidantem s dlouhodobě známými podpůrnými i preventivními účinky.
Složení:
sušené plody černého rybízu (Ribes nigrum), jablečný džus z koncentrátu, slunečnicový olej <1%.
Dávkování:
Konzumujte samotné sušené plody černého rybízu nebo přidávejte do jogurtu, cereálií nebo mléčných koktejlů. Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Vhodné pro veganskou stravu. Skladujte na suchém a chladném místě. Sáček těsně uzavřete po každém použití.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Chlorella Powder BIO 200g

Himalájská sůl jemná 550g dóza

Cordyceps Powder BIO 125g

Matcha Powder BIO 70g
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty