CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIE

Výrobky značky:Blueberries 150g

0x
Z
I
R
 
Kód zboží:62131913
Výrobce:Purasana
Dostupnost:skladem
 
Cena:261 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Blueberries 150g

Maximální zachování živin v nejvyšší možné kvalitě - superpotraviny značky Purasana jsou zpracovávány exkluzivní metodou sušení mrazem, která zaručuje zachování maximálního možného množství živin a bioaktivních frakcí citlivých na vyšší teploty.

Jde o speciální šetrnou metodu, kdy je díky několika krokům potravina postupně sušena mrazem, včetně přechodové lázně v jablečném džusu, který těmto plodům dodává nezaměnitelnou svěžest a chuť. Součástí této nadstandardní procedury, jejímž cílem je zachování maximálního množství živin, je také následné použití ochranného filmu ze slunečnicového oleje (ekologické zemědělství), čímž je zabráněno nadměrnému vysychání produktu a ztrátě optimálních organoleptických vlastností.

Plody borůvky mají typickou výraznou chuť, množství pozitivních účinků a schopnost barvit do modra, pokrmům proto z hlediska chuti i zabarvení dodávají atraktivní prvek. Pro svou plnou ovocnou chuť jsou borůvky Purasana velmi oblíbené.
Složení:
60% sušené borůvky (Vaccinium corymbosum), 39% jablečný džus koncentrát, slunečnicový olej <1%.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Barley Powder BIO 200g

Ginkgo Biloba Leaf Powder 125g

Chia Seeds BIO 400g

Barley Grass Powder BIO (China) 125g
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty