CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIE

Výrobky značky:Cranberries BIO 200g

0x
Z
I
R
 
Kód zboží:62131936
Výrobce:Purasana
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena240 Kč
Sleva:1%
Cena:238 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Cranberries BIO 200g

Maximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO - superpotraviny značky Purasana jsou zpracovávány exkluzivní metodou sušení mrazem, která zaručuje zachování maximálního možného množství živin a bioaktivních frakcí.

Jde o speciální šetrnou metodu, kdy je díky několika krokům potravina postupně sušena, včetně přechodové lázně v jablečném džusu, který těmto plodům dodává nezaměnitelnou svěžest a chuť. Součástí této nadstandardní procedury, jejímž cílem je zachování maximálního množství živin, je také následné použití ochranného filmu ze slunečnicového oleje (ekologické zemědělství), čímž je zabráněno nadměrnému vysychání produktu a ztrátě optimálních organoleptických vlastností.

Plod brusinky má jemně kyselou, ale ovocnou a plnou chuť. Brusinky jsou vhodné pro ovocné koktejly, hodí se i do různých omáček, majonéz, dresingů, dělá omáčky hutnější, plnější, kulatější, přidá lehce ovocnou chuť.
Složení:
60 % sušené brusinky (Vaccinium macrocarpon), 39 % jablečný džus koncentrát, slunečnicový olej <1%.
Dávkování:
Konzumujte samotné Cranberries nebo přidávejte do jogurtu, cereálií, mléčného koktejlu.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Lucuma Powder BIO 200g

Organic Ashwagandha Powder 100 g

After Meal Mix BIO 80g

Vitality Mix BIO 250g
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty