CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEMaca Powder BIO 200g

0x
Z
I
R
 
Kód zboží:62131931
Výrobce:Purasana
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena550 Kč
Sleva:16%
Cena:463 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Maca Powder BIO 200g

Maca je malá kořenová zelenina pěstovaná po staletí původními obyvateli And, kde roste pouze v nadmořské výšce nad 3500 metrů. Kořen se nejprve nechá vysušit na slunci a poté je namlet. Přirozeně obsahuje vápník a železo, je ideální pro podpoření fyzického i duševního výkonu i jako zdroj energie a stimulant libida.

Má lehce sladovou chuť, funguje dobře jako emulgátor, velmi bezpečná pro dlouhodobé užívání, má zahřívající efekt, ideální pro použití v šejcích, dobrá v kombinaci se sušeným kakaem, dá se přidat do salátů, dresingů, polévek, dezertů nebo pudinků.
Složení:
100% Lepidium peruvianum v prášku z Peru.
Dávkování:
3 vrchovaté čajové lžičky (12 g) denně smíchejte s 300 ml šťávy, mléka, ovocného nebo zeleninového koktejlu. 1 denní dávka odpovídá 12 g. Balení obsahuje 16 denních dávek.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Chia Seeds BIO 250g

Cacao Magic BIO 200g

Cacao Powder BIO 200g

Ginkgo Biloba Leaf Powder 125g
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty