CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIE

Výrobky značky:Matcha Powder BIO 70g

0x
Z
I
E
N
 
Kód zboží:63131970
Výrobce:Nutrisslim
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena287 Kč
Sleva:10%
Cena:257 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  

snížená doprava po ČR

klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Bio Matcha powder 70 g

Matcha je mletý prášek z lístků speciálně pěstovaného čaje pocházejícího z Asie. Rostlina je celou dobu pěstována ve stínu a před zpracováním jsou odstraněny všechny části kromě listů. Nápoj z nich je v Japonsku užíván už po celá staletí nejen při čajových obřadech. Budhističtí mniši jej pravidelně pijí, aby zůstalí bdělí a soustředění během dlouhých dní meditací.Jde o skvělou alternativu kávy a zároveň i prostředkům proti snížení napětí. Matcha obsahuje teofylin s podobnými účinky jako kofein a zároveň theanin, který působí proti stresu a napětí, zároveň ale neuspává.Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:- zvýšení energie a soustředění

- odstranění stresu a napětí (bez tlumících účinků)

- doplnění stravy o antioxidant a zdroj vitamínu C

- kontrolu hladiny krevního cukru a cholesterolu
Složení:
Doporučená denní dávka je 3 g (cca 1 čajová lžička). Rozmíchejte nejdříve s trochou studené vody a následně přidejte horkou vodu a intenzivně šlehejte.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy, doporučujeme konzumaci jen v omezeném množství. Skladujte na chladném a suchém místě. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Vhodné pro vegany. Země původu: Čína
Dávkování:
Doporučená denní dávka je 3 g (cca 1 čajová lžička). Rozmíchejte nejdříve s trochou studené vody a následně přidejte horkou vodu a intenzivně šlehejte. Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy, doporučujeme konzumaci jen v omezeném množství. Skladujte na chladném a suchém místě. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Vhodné pro vegany. Země původu: ČínaV této kategorii výrobků také nabízíme:


Chlorella Powder BIO 200g

Himalájská sůl jemná 550g dóza

Cordyceps Powder BIO 125g

Hořká čokoláda 26g 75 kcal
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty